Skip to content

Oficjalne bity Lofi z „Gwiezdnych wojen” pomagają odpocząć w kosmosie – recenzja Geek

2 de kwiecień de 2023
9dfdf491 1 1024x551 1

Baner kanału YouTube Star Wars Lofi.

Wygląda na to, że Disney ma trochę muzycznego kopa. Oprócz playlisty Lofi Myszki Minnie, Disney transmituje na żywo kolekcjęGwiezdne Wojny Lofi Beats na YouTube. Chłodna, przestrzenna muzyka świetnie nadaje się do nauki, pracy, relaksu lub obserwacji gwiazd.

Transmitowane na żywo bity lofi zawierają kilka wywołań zwrotnych doGwiezdne Wojny franczyza, w tym melodie (i ilustracje) z oryginalnych filmów,TheMandalorianinIZła partia. Co dziwne,Wysoka Republika IŚwiąteczna oferta specjalna Star Wars są również odniesienia. Co godzinę transmisja na żywo przełącza się na nową kolekcję muzyki.

  • Przyznam, że niektóre z tych utworów mi nie przypominająGwiezdne Wojny. Muszę trochę poskakać, żeby znaleźć melodię, którą rozpoznaję. Ale to nie jest takie złe; w końcu to nie toGwiezdne Wojny wyreżyserowana ścieżka dźwiękowa. To zbiór muzyki w tle!

    Jeśli chcesz zejść nieco głębiej, Disney oferuje także pojedyncze filmy dla każdej godzinnej sekcji tej transmisji na żywo. Dla Twojej wygody wymieniłem każdy film poniżej:

    Po więcejGwiezdne Wojny muzykę, sprawdź swoją ulubioną usługę przesyłania strumieniowego. OryginalnyGwiezdne Wojny ścieżki dźwiękowe są dostępne na Spotify, Apple Music i oczywiście na YouTube.

    Czy ten post był pomocny?