Skip to content

Oglądaj bezpłatną telewizję i filmy online dzięki tym 6 nieznanym witrynom

18 de lipiec de 2021
xwatching tv.jpg.pagespeed.gpjpjwpjwsjsrjrprwricpmd.ic .o 3BWGtJQV

Szukasz czegoś do oglądania bez płacenia za abonament? Oto sześć witryn, o których większość ludzi nie wie, a które oferują bezpłatne programy telewizyjne i filmy.

Netflix, Amazon i Hulu przyciągają całą uwagę, ale istnieje wiele stron internetowych oferujących bezpłatne i legalne programy telewizyjne i filmy bez subskrypcji. Oczywiście będziesz musiał pogodzić się z reklamami, ale bezpłatny jest bezpłatny i możesz oglądać w przeglądarce lub na telewizorze.

Większość z tych usług jest dostępna tylko dla widzów z USA, ale zwrócimy uwagę na te, które są dostępne poza tym obszarem. Oczywiście istnieją sposoby uzyskania dostępu do witryn z ograniczeniami regionalnymi z dowolnego miejsca, jeśli chcesz iść tą drogą.

Kanał Roku: bezpłatna telewizja i filmy, nie wymaga Roku

Ogladaj bezplatna telewizje i filmy online dzieki tym 6 nieznanym

Roku słynie z linii urządzeń do przesyłania strumieniowego, pudełek i inteligentnych telewizorów. Oferują równieżKanał Roku, a do oglądania nie potrzebujesz nawet urządzenia Roku. Darmowe konto zapewnia dostęp z reklamami do filmów takich jak Braveheart i Pleasantville, a także programów telewizyjnych, takich jak Kitchen Nightmares i 3rd Rock From The Sun.

Kanał Roku jest oczywiście oferowany na urządzeniach Roku, ale jest również dostępny zarówno w przeglądarce komputerowej, jak i mobilnej. Istnieje nawet obsługa urządzeń strumieniowych innych niż Roku, w tym Amazon FireTV i Apple TV z AirPlay. Obsługiwane są również telewizory Samsung Smart TV. Przeczytaj więcej o zgodności tutaj.

Crackle: Zapomniana usługa przesyłania strumieniowego Sony

1626616296 504 Ogladaj bezplatna telewizje i filmy online dzieki tym 6 nieznanym

Trzask istnieje od zawsze, ale nadal jest stosunkowo mało znany. To dziwne, ponieważ oferuje solidne programy telewizyjne, takie jak Seinfeld i Community, obok filmów takich jak Gattaca i Stranger Than Fiction.


Możesz oglądać za pomocą przeglądarki, aplikacji mobilnych i na większości telewizorów inteligentnych, urządzeń do przesyłania strumieniowego, a nawet konsol do gier. Sprawdź pełną listę tutaj.

PopcornFlix: mnóstwo darmowych filmów

1626616296 531 Ogladaj bezplatna telewizje i filmy online dzieki tym 6 nieznanym

Prawdopodobnie nie słyszałeś PopcornFlix. Mało kto ma. Ale ta usługa wspierana reklamami ma filmy takie jak True Grit (remake z 2010 roku), Zodiac i Breakfast at Tiffany’s. Jest też kilka programów telewizyjnych, w tym rzeczy dla dzieci z lat 90., takie jak Inspektor Gadżet, The Legend of Zelda i The Weird Al Show.

Już teraz możesz oglądać PopcornFlix w swojej przeglądarce. Możesz także oglądać na Apple TV, Roku, Amazon FireTV, XBox, iPhone/iPad i Android; znajdź linki tutaj.

Pluto.TV: Kanał Surfuj po Internecie

1626616296 225 Ogladaj bezplatna telewizje i filmy online dzieki tym 6 nieznanym

Pluto.TV różni się nieco od innych opcji, które omówiliśmy. Zamiast podawać listę tytułów na żądanie, Pluto.TV oferuje „kanały”, które obecnie przesyłają strumieniowo pewne rzeczy. To bardziej przypomina przerzucanie kanałów z konwencjonalnymi dostawcami telewizji.

Zwykle jest kilka filmów i jest jeden kanał, który stale nadaje odcinki Mystery Science Theatre. Inne kanały oferują stare programy telewizyjne, filmy dokumentalne przyrodnicze, klasyczne kreskówki i wiele więcej. Zanurz się i zobacz, co możesz znaleźć.


Możesz oglądać za pomocą przeglądarki, korzystając z dedykowanych aplikacji mobilnych na Androida i iPhone’a / iPada oraz na urządzeniach do przesyłania strumieniowego, w tym Roku, Apple TV, Amazon FireTV i Chromecast. Zobacz pełną listę obsługiwanych urządzeń tutaj.

Xumo.TV: wiadomości, najważniejsze wydarzenia sportowe i rozrywka (USA i Kanada)

1626616296 909 Ogladaj bezplatna telewizje i filmy online dzieki tym 6 nieznanym

Xumo.TV jest podobny do Pluto.TV, ale wydaje się, że tutaj bardziej skupiamy się na wiadomościach. Zobaczysz retransmisje wiadomości z głównych źródeł, takich jak CBS i MSNBC. Istnieje również dostęp na żywo do Bloomberga i wielu kanałów, które zbierają materiały z całej sieci. Podobnie jak w przypadku Pluto.TV, pomysł polega na udostępnieniu przeglądania kanałów w przeglądarce.

Ta usługa działa w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, ale to, gdzie jesteś, określi, które kanały możesz uzyskać. Możesz oglądać w przeglądarce lub na Androidzie i iPhonie/iPadzie za pomocą dedykowanych aplikacji. Istnieje również wsparcie dla telewizorów inteligentnych i Roku. Sprawdź tę listę uczyć się więcej.

Tubi: Więcej filmów i programów telewizyjnych

1626616297 527 Ogladaj bezplatna telewizje i filmy online dzieki tym 6 nieznanym

Tubi to kolejna usługa na żądanie, o której większość ludzi nie słyszała, ale jest tu kilka wartościowych rzeczy. Znajdziesz kilka filmów Piła i filmy Billa i Teda. Możesz także obejrzeć Peep Show, brytyjski klasyk i Everbody Hates Chris.

Możesz oglądać Tubi w przeglądarce lub za pomocą aplikacji dla iPhone/iPad, Android, Roku, i Amazon FireTV.

Kredyt zdjęciowy: Zdjęcie koncepcyjne

Czy ten post był pomocny?