Skip to content

OnePlus zaczyna dokuczać swojemu nowemu tabletowi, gdy pojawiają się przecieki – Recenzja Geek

28 de styczeń de 2023
826811dc

Pad OnePlus jest już prawie dostępny.


 • @xguntherc


  | 1 minuta czytania

  Tablet OnePlus Pad z OnePlus 11 i słuchawkami na górze.

  OnePlus zarejestrował znak towarowy „OnePlus Pad” w 2021 roku, a od tego czasu krążą plotki, że firma pracuje nad nowym tabletem. Teraz wygląda na to, że w końcu się to stanie, ponieważ OnePlus otwarcie drażni się z urządzeniem przed jego inauguracja w przyszłym miesiącu.

  7 lutego OnePlus zorganizuje wydarzenie „Cloud 11”, podczas którego ogłosi swój najnowszy smartfon OnePlus 11 i Buds Pro 2. Poza tym wygląda na to, że możemy jednocześnie otrzymać tablet.

  Po pierwsze, popularny przeciek @Onleaks udostępnił niedawno mnóstwo oficjalnych renderów tabletu dzięki uprzejmości strony Moja inteligentna cena. Raport mówi, że nadchodzący OnePlus Pad będzie miał 11,6-calowy wyświetlacz, w pełni metalową konstrukcję unibody podobną do iPada oraz duży okrągły czujnik pojedynczej kamery z tyłu.

  Wyciekły renderowanie OnePlus Pad

  Ponadto, odwiedzając witrynę OnePlus, niezależnie od tego, czy jest to witryna w USA, czy w innych regionach, zobaczysz, że ukrywa się ona na widoku. Obraz wyraźnie pokazuje OnePlus 11, który został już ogłoszony w Chinach, oraz Buds Pro 2, oba siedzące na czymś, co wygląda jak niezapowiedziany tablet OnePlus Pad.

  Przyglądając się bliżej obrazowi, widzimy również coś, co może być wycięciem na rysik magnetyczny lub montowany z boku czujnik odcisków palców. Nie mamy żadnych innych szczegółów na temat nadchodzącego OnePlus Pad ani tego, czy zostanie wydany gdziekolwiek poza Indiami, więc będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

  przez policję Androida

  Czy ten post był pomocny?