Skip to content

Pakiet Paramount+ i Showtime jest teraz tańszy niż Netflix

31 de sierpień de 2022
star trek

Star Trek: Dziwny obraz nowych światów

Paramount oferował w przeszłości oferty pakietów dla Paramount + i Showtime, a teraz dostępna jest nowa. Co najważniejsze, osoby z pakietem nie będą musiały instalować aplikacji dla obu usług.

Paramount + to usługa przesyłania strumieniowego, podobnie jak Netflix i Disney +, ale Showtime był historycznie dostępny zarówno jako usługa przesyłania strumieniowego, jak i kanał kablowy premium (lub dodatek do innych usług, takich jak Hulu). Paramount+ kosztuje 4,99 USD miesięcznie lub 44,99 USD rocznie za plan z „ograniczonymi przerwami w handlu”, a plan Premium to 9,99 USD miesięcznie lub 99,99 USD rocznie. Czas pokazu to 10,99 USD/mies. lub 99,99 USD/rok.

Paramount ma obecnie ofertę pakietową z obiema usługami, dostępnymi na dwóch poziomach: „Essential + Showtime” za 7,99 USD / miesiąc z ograniczonymi reklamami i „Premium + Showtime” bez reklam. To tańsze niż płacenie za każdy na własną rękę, a dla osób z umową pakietową aplikacja Paramount + będzie teraz wyświetlać treści z Showtime. Paramount planuje podnieść cenę pakietów do 11,99 USD miesięcznie za reklamy i 14,99 USD miesięcznie bez uruchamiania reklam 2 października — jeśli zarejestrujesz się wcześniej, otrzymasz niższą cenę.

Mimo że zawartość Showtime jest teraz dostępna w aplikacji Paramount +, nie przypomina to nadchodzącej fuzji HBO Max / Discovery + – nadal możesz płacić za każdą usługę osobno po niższej indywidualnej cenie. Paramount po prostu sprawia, że ​​taniej jest mieć je razem, a także eliminuje potrzebę instalowania jednej z dwóch aplikacji.

Źródło: termin

Czy ten post był pomocny?