Skip to content

Paw zawiera teraz Twój lokalny kanał NBC na żywo

9 de listopad de 2022
Peacock

Logo pawia

Peacock to usługa przesyłania strumieniowego należąca do NBCUniversal, oferująca wiele programów telewizyjnych i filmów oraz niektóre transmisje na żywo. Teraz możesz oglądać lokalną stację wiadomości w serwisie, bez dodatkowego sprzętu i subskrypcji.

NBCUniversal zaczyna udostępniać lokalne stacje partnerskie na Peacock Premium Plus, co oznacza, że ​​lokalna stacja telewizyjna NBC (taka jak KUSA w Denver lub WNBC w Nowym Jorku) będzie dostępna za pośrednictwem Peacock, dając Ci dostęp do lokalnych wiadomości, pogody i innych treści na żywo. Nie ma potrzeby wykupywania abonamentu na telewizję kablową lub satelitarną ani anteny telewizyjnej, aby odebrać wersję bezprzewodową. Niektóre stacje są już dostępne w aplikacji, ale funkcja zostanie w pełni wdrożona dopiero 30 listopada.

Jedynym minusem jest to, że stowarzyszone stacje telewizyjne są dostępne tylko na poziomie Premium Plus, który kosztuje 9,99 USD miesięcznie lub 99,99 USD rocznie. Normalny plan Premium bez reklam wynosi 4,99 USD / miesiąc lub 9,99 USD / miesiąc, a Peacock oferuje bezpłatny plan z reklamami i ograniczoną biblioteką.

Paramount+ od jakiegoś czasu obejmuje dostęp do lokalnych stacji CBS, co również wymaga najdroższego poziomu usługi. Niektóre stacje CBS są również dostępne za darmo za pośrednictwem Roku Channel i Pluto TV, ale bezpłatne wersje ograniczają się głównie do wiadomości i raportów pogodowych.

Źródło: Streamable
Przez: 9to5Google

Czy ten post był pomocny?