Skip to content

Peak Design i Logitech stworzyli torbę na cały sprzęt komputerowy

3 de maj de 2023
Peak Design Logitech

Potrzebujesz nowego plecaka? Istnieje wiele opcji, ale teraz firmy Logitech i Peak Design nawiązały współpracę, aby stworzyć torbę stworzoną specjalnie na klawiatury, zestawy słuchawkowe i inne akcesoria komputerowe.

Firma Peak Design ogłosiła nową wersję plecaka Everyday Backpack Zip, stworzoną we współpracy z Logitech G, submarką firmy Logitech do gier. Sam plecak może pomieścić 15-calowego laptopa, 13-calowy tablet, a nawet klawiaturę, mysz i słuchawki, dzięki czemu możesz nosić cały zestaw do gier, gdziekolwiek jesteś. Jedyną rzeczą, której nie możesz zmieścić, jest oczywiście pełny komputer stacjonarny, ale jeśli masz laptopa do gier, możesz w zasadzie zabrać ze sobą całą platformę do gier i grać w dowolne miejsce.

Sam plecak ma 20 litrów przestrzeni, więc zmieścisz w nim właściwie wszystko, co chcesz. Ma wodoodporną obudowę, modułowy system kieszeni, który pozwala na zmianę konfiguracji wnętrza według własnych upodobań, wsuwane kieszenie do przenoszenia dokumentów, a nawet obrotowe paski na ramię. Na dobre i na złe, jest to wersja doskonałego plecaka Everyday Zip z obsługą gier. I to jest niesamowite.

Jeśli chcesz go kupić, możesz go zdobyć za 229,05 USD.

Czy ten post był pomocny?