Skip to content

Peloton wspomina rowery za bycie bólem w tyłku – Recenzja Geek

15 de maj de 2023
cde98038

Siedzenia spadają z rowerów z jakiegoś powodu.

Obraz wycofania roweru Peloton.

Trzymanie się rutyny ćwiczeń lub ćwiczeń jest już dla niektórych bólem z tyłu, a jeśli masz jeden z rowerów treningowych Peloton, możesz faktycznie odczuwać ból w tyłku z powodu zerwania siedzeń.

Zgodnie z komunikatem amerykańskiej Komisji ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich (CPSC), Peloton wycofuje ponad dwa miliony rowerów treningowych (model PL01), ponieważ siedzenia mogą spaść lub, co gorsza, sztyca może się złamać.

Na ile to jest warte, nie jest to pierwsze duże wycofanie firmy. W 2021 roku wycofał kilka modeli bieżni po wielu urazach, a nawet śmierci.

W raporcie wspomniano, że rowery Peloton o tym numerze modelu mogą „pękać podczas użytkowania, stwarzając ryzyko upadku i obrażeń użytkownika”. Peloton powtórzył te stwierdzenia w komunikacie prasowym, potwierdzając, że modele sprzedawane w USA od stycznia 2018 do maja 2023 mogą być wadliwe.

CPSC poinformowało, że pojawiło się ponad dwa tuziny raportów dotyczących problemu i potwierdzono co najmniej 13 obrażeń spowodowanych pęknięciem lub spadnięciem siedzeń podczas użytkowania. W rezultacie Peloton oferuje bezpłatne naprawy, a właściciele mogą nawet przesłać formularz online i otrzymać bezpłatną wymianę.

Jeśli posiadasz rower Peloton, możesz sprawdzić numer modelu wewnątrz przedniego widelca lub białe numery modelu przy logo Peloton z boku. Na razie zwroty nie wchodzą w grę, jeśli wykraczają poza zwykłe okno zwrotu, ale firma wymienia siedzenia i słupki za darmo.

przez TechCrunch

Czy ten post był pomocny?