Skip to content

Philips Hue prezentuje swoje pierwsze inteligentne oświetlenie choinkowe – recenzja Geek

10 de listopad de 2022
7afbb160 1024x576 1

Para tańczy w pobliżu choinki, a światła Philips Hue Festavia synchronizują się z muzyką jazzową.

Jednym z zabawnych dziwactw na stronie docelowej „Świąteczne lampki” Philips Hue jest to, że nie zawiera ona żadnych produktów oświetleniowych związanych z Bożym Narodzeniem. Ale ta rozbieżność zostanie rozwiązana 15 listopada, kiedy Philips Hue w końcu wprowadzi na rynek swoje pierwsze lampki choinkowe.

Nowe lampy strunowe Philips Hue Festavia mają dwadzieścia stóp długości i zawierają 250 mini diod LED. Mogą synchronizować się z muzyką, ale są również wyposażone w efekty „Świeca” i „Kominek” Philips Hue, a także nowy efekt „Sparkle”, który naśladuje migotanie typowego światła bożonarodzeniowego.

Warto zauważyć, że światła Festavia mogą wyświetlać kilka kolorów jednocześnie. Możesz użyć stylu „Liniowy”, aby stworzyć płynny gradient kolorów na choince, lub zaprogramować pięć bloków kolorów w stylu „Rozproszony”.

Oczywiście inteligentne lampki świąteczne to duża inwestycja. Ale są też ogromną wygodą — jeśli światła są zbyt jasne, przygaś je (lub wyłącz) za pomocą aplikacji lub asystenta głosowego. Możesz ustawić harmonogramy dla świateł, eliminując potrzebę timera na gniazdka, a nawet stworzyć procedury dla świateł (aby na przykład automatycznie wyłączały się, gdy wychodzisz z domu).

Światła Festavia firmy Philips Hue trafią do sprzedaży 15 listopada za 160 USD. Jeśli jesteś zainteresowany, zdecydowanie sugeruję zakup tych świateł w dniu premiery. W ten sposób będziesz mógł cieszyć się światłami przez kilka tygodni i miejmy nadzieję, że unikniesz opóźnień w dostawach.

Czy ten post był pomocny?