Skip to content

Philips Hue rozpoczyna wakacje z kupnem dwóch, dostaniesz jedną darmową ofertę – Recenzja Geek

11 de listopad de 2022
6d9ce057

Rozmiary żarówek Philios Hue

Jeśli szukasz eleganckiego prezentu w te święta, rozważ kilka inteligentnych świateł. W tym tygodniu firma Philips Hue ogłosiła kolejną z dużych ofert kup-dwa-dostań-jeden, a także spore oszczędności na wybranych produktach oświetlenia nastrojowego.

Jak wszyscy wiecie, oświetlenie może pomóc w stworzeniu idealnego nastroju w domu i jest świetnym sposobem na odświeżenie każdego pomieszczenia. Od teraz do 20 listopada firma Philips Hue oferuje dużą ofertę na inteligentne żarówki, paski świetlne, zestawy startowe i kilka innych akcesoriów, takich jak mostek Hue. Oznacza to, że możesz kupić dowolne dwie inteligentne żarówki i otrzymać coś w rodzaju listwy świetlnej całkowicie za darmo.

Aby to ułatwić, firma Philips Hue przygotowała kilka wakacyjnych zestawów startowych, które zawierają wszystko, czego potrzebujesz na początek, w tym jeden darmowy element. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy inteligentnych produktów Hue, gdy są one dostępne w magazynie.

Pamiętaj, że chociaż mostek Hue nie jest wymagany, aby cieszyć się światłami, z pewnością poprawi wrażenia dzięki dodatkowym funkcjom, procedurom i ewentualnej obsłudze Matter.

Dodatkowo, jeśli nie jesteś największym fanem inteligentnych żarówek, ale uwielbiasz pomysł oświetlenia sceny, Philips Hue nadal Cię obejmuje. Dzieje się tak, ponieważ przez ten sam czas (do 20 listopada) możesz uzyskać nastrojowe oświetlenie, takie jak pasek świetlny Hue, przenośne światło, niesamowita gradientowa lampa stołowa Signe i inne przedmioty, które kupisz, a otrzymasz 50 procent zniżki.

Wybierz dowolny zestaw startowy Philip Hue lub przejrzyj całą witrynę i znajdź to, czego szukasz. Obie te oferty BOGO zostaną automatycznie zastosowane przy kasie.

przez The Verge

Czy ten post był pomocny?