Skip to content

Pierwszy odcinek Strange New Worlds za darmo – Recenzja Geek

15 de maj de 2022
86de737a 1024x576 1

Wygląda na to żeStar Trek w końcu wraca do swoich korzeni zDziwne nowe światy, serialu, który skupia się na kapitanie Christopherze Pike’u – wiesz, gościu z piszczącego krzesła. ChwilaDziwne nowe światy jest dostępny tylko w Paramount+, możesz teraz przesyłać strumieniowo pierwszy odcinek za darmo na YouTube.

Odcinek pierwszy zDziwne nowe światy zadebiutował 4 maja, w czym mogę tylko przypuszczać, że jest ukłonem w stronę Gwiezdne Wojny (lub ironiczny symbol tego, jak CBS traktuje tę franczyzę). Możesz oglądać go za darmo na Paramount+ lub YouTube bez konta lub subskrypcji, choć zakładam, że do końca maja ukryje się za członkostwem Paramount+ (tak stało się zAureola premiera).

  • Szokująco, kilka pierwszych odcinkówDziwne nowe światy trzymaj się z dala od serializowanego formatu programów, takich jakPicard orazOdkrycie. Wydaje się, że program pozostanie przy klasycznym motywie „potwora tygodnia”Star Trek: seria oryginalna orazNastępne pokolenieczego wszyscy pragnęliśmy przez ostatnie piętnaście lat.

    Jednak nadal nie jestem pewien, co sądzić o nowym programie. Emituje trochę tego klimatu JJ Abramsa, którego jeszcze nie jestem gotowy do przyjęcia. Może powinieneś obejrzeć program i dać nam znać, co myślisz.

    Nowe odcinkiDziwne nowe światy debiut w każdy czwartek. Program jest dostępny wyłącznie w Paramount+, poza pierwszym odcinkiem, który jest tymczasowo dostępny w YouTube.

    Czy ten post był pomocny?