Skip to content

Pixel Buds Pro firmy Google są już w sprzedaży – Recenzja Geek

23 de sierpień de 2022
b6a5424e 1024x576 1

Słuchawki douszne Pixel Buds Pro w kolorze zielonym.

Zaledwie kilka tygodni po premierze Pixel Buds Pro są już w sprzedaży. Flagowe wkładki douszne Google oferują imponujące wrażenia dzięki asystentowi głośnomówiącemu i, po raz pierwszy, trybowi ANC. Zgarnij je za jedyne 175 USD podczas tej wyprzedaży — to zniżka 25 USD!

Podczas tej wyprzedaży przecenione są zarówno wersje Charcoal, jak i Lemongrass Pixel Buds Pro. Jeśli się nie mylę, są to najpopularniejsze opcje kolorystyczne dla Pixel Buds Pro, a urządzenie Lemongrass, które testowałem na początku tego miesiąca, wygląda szczególnie stylowo.

W mojej szczegółowej recenzji odkryłem, że Pixel Buds Pro oferuje wyjątkowe wrażenia dzięki długiej żywotności baterii, asystentowi Google bez użycia rąk i niesamowitemu trybowi ANC. Ale jakość dźwięku nie spełnia oczekiwań – nie jest to najgorszy kompromis i jestem w stanie to tolerować, ale audiofile mogą chcieć szukać gdzie indziej.

Nie wiemy, kiedy ta umowa się skończy, ale hej, to pierwsza zniżka Pixel Buds Pro na Amazon. Jeśli chcesz flagowe wkładki douszne Google, proponuję zamówić je teraz, na wypadek, gdyby był to krótkotrwały rabat.

Amazonka

174,99 USD Pixel Buds Pro firmy Google sa juz w sprzedazy –
199,99 USD Oszczędź 13%

Czy ten post był pomocny?