Skip to content

Pobierz „Dear Esther” teraz i zachowaj ją na zawsze

15 de luty de 2022
dear esther freebie steam

Jeśli jest jedna rzecz, którą wszyscy uwielbiamy oglądać, to miły gratis. Aby uczcić dziesiątą rocznicę Droga Esther, twórca gier The Chinese Room oferuje grę za darmo na Steam. I tak długo, jak działasz szybko, gra jest twoja.

Można by się spierać, że Droga Esther wypuścił cały gatunek zwany symulatorami chodzenia. Doprowadziło to do ukochanych gier, takich jak Poszedł do domu, Firewatchi mnóstwo innych gier, które nie skupiają się na walce. Zamiast tego te gry skupiają się na fabule i eksploracji. Niektórzy używają terminu „symulator chodzenia” jako obelgi, ale może to być również ujmujące.

Opis Steam świetnie wyjaśnia, co sprawia, że Droga Esther tak ukochany:

Dear Esther zanurza Cię w oszałamiająco zrealizowanym świecie, odległej i opuszczonej wyspie gdzieś na zewnętrznych Hebrydach. Gdy idziesz do przodu, głos zaczyna czytać fragmenty listu: „Dear Esther…” – i tak rozpoczyna się podróż po jednej z najbardziej oryginalnych gier pierwszoosobowych ostatnich lat.

To proste założenie, ale wspaniały (jak na tamte czasy) świat gry sprawia, że ​​chcesz dalej eksplorować, aby dowiedzieć się, co się właściwie dzieje.

Zwykle,Droga Esther: Edycja Landmarksprzedaje się za 9,99 $, ale od teraz do 16 lutego do 10:00 czasu ET możesz dodać go do swojej biblioteki Steam i zachować grę na zawsze.

To nie jest jedna z tych darmowych ofert weekendowych. Po dodaniu gry do biblioteki możesz w nią grać w wolnym czasie.

Czy ten post był pomocny?