Skip to content

Pobierz Proton Drive szybciej niż myślisz

23 de październik de 2022
Proton featured image

Logo Proton z logo Proton Mail, Kalendarz, Dysk i VPN

Proton Drive opuścił fazę beta kilka tygodni temu, ale rzeczywista aplikacja do pobrania jest nadal dostępna tylko w trybie „wczesnego dostępu”. To się zmieni szybciej, niż myślisz, ponieważ Proton opublikował mapę drogową dotyczącą wydania swoich aplikacji na Androida i komputery stacjonarne.

Według Protona, firma otworzyła 15 000 slotów wczesnego dostępu dla swoich aplikacji na Androida i iOS w sierpniu 2022 roku, z których wszystkie zostały już wypełnione. Ale jeśli chcesz pobrać go na swój telefon, powinieneś to zrobić do grudnia. Nie mamy konkretnego dnia, kiedy to może się wydarzyć, ale na pewno dowiemy się więcej, gdy zbliżymy się do ostatecznego wydania.

Jednak ta, na którą prawdopodobnie najbardziej czekasz, to aplikacja komputerowa, ponieważ pozwoli Ci zsynchronizować pliki z zaszyfrowaną usługą hostingową w chmurze Proton. Jednak na to musisz trochę poczekać. Proton twierdzi, że etap wczesnego dostępu dla klienta Windows powinien zostać otwarty przed końcem 2022 roku. etap ma wylądować około pierwszej połowy 2023 roku.

Szkoda, że ​​klienci Proton Drive nie są jeszcze dostępni, ale całkowicie zaszyfrowana synchronizacja plików nie jest powszechną funkcją w usługach przechowywania w chmurze, więc dłuższe oczekiwanie jest zrozumiałe. Trzymamy kciuki, możemy wypróbować to zgodnie z harmonogramem.

Źródło: Proton

Czy ten post był pomocny?