Skip to content

Początkujący: spraw, aby Outlook zawsze wyświetlał obrazy w wiadomościach e-mail od zaufanych nadawców

25 de lipiec de 2021
sshot20100826041033

Domyślnie Outlook blokuje obrazy w wiadomościach e-mail w formacie HTML, dopóki nie zezwolisz na ich pobranie. Wynika to z możliwego złośliwego kodu, który może zostać dołączony. Oto jak zawsze akceptować obrazy od zaufanych nadawców.

Gdy po raz pierwszy otrzymasz wiadomość e-mail w formacie HTML zawierającą obrazy lub obrazy, u góry wiadomości zobaczysz żółty komunikat dotyczący bezpieczeństwa.

Aby pobrać obrazy raz, kliknij wiadomość prawym przyciskiem myszy i wybierz Pobierz zdjęcia.

1627180568 602 Poczatkujacy spraw aby Outlook zawsze wyswietlal obrazy w wiadomosciach e mail

Następnie zostaną wyświetlone zdjęcia do wiadomości e-mail, gdzie w tym przypadku jest to logo Twittera.

1627180568 134 Poczatkujacy spraw aby Outlook zawsze wyswietlal obrazy w wiadomosciach e mail

Jeśli chcesz, aby obrazy od określonego nadawcy były zawsze wyświetlane, wybierz Dodaj domenę @whatever.com do listy bezpiecznych nadawców. W ten sposób wszystkie przyszłe wiadomości od tego nadawcy będą wyświetlane automatycznie.

1627180568 816 Poczatkujacy spraw aby Outlook zawsze wyswietlal obrazy w wiadomosciach e mail


Jeśli klikniesz Zmień ustawienia automatycznego pobierania, otworzy się Centrum zaufania, w którym możesz dostroić reguły.

1627180568 523 Poczatkujacy spraw aby Outlook zawsze wyswietlal obrazy w wiadomosciach e mail

Oczywiście, gdy zawsze zezwalasz na obrazy, chcesz się kierować własnym osądem. Ale jeśli otrzymujesz biuletyny od Microsoft lub nas tutaj w How-To Geek, możesz mieć pewność, że nie zawiera w nich złośliwego kodu. W ten sposób nie musisz za każdym razem wykonywać dodatkowego kroku polegającego na pobieraniu zdjęć.

Oczywiście może nie chcesz, aby obrazy były pobierane, więc wiadomość e-mail otwiera się szybciej i możesz kliknąć link, aby przejść bezpośrednio do witryny nadawcy.

Czy ten post był pomocny?