Skip to content

Pokaż lub ukryj pasek menu w Firefoksie w prosty sposób

2 de sierpień de 2021
hidemenubar01

Czy potrzebujesz tylko od czasu do czasu „łatwego dostępu” do paska menu w Firefoksie, ale chcesz go ukryć przez resztę czasu? Następnie możesz cieszyć się tym, co najlepsze z obu światów, dzięki rozszerzeniu Ukryj pasek menu dla przeglądarki Firefox.

Przed

Oto nasza przeglądarka z „Paskiem menu” wyświetlającym się w pełnym wymiarze godzin. Fajnie, ale co by było, gdybyśmy mogli mieć „wbudowany” włącznik/wyłącznik dla „paska menu”?

Po

Instalacja rozszerzenia jest szybka i łatwa… i nie ma opcji, którymi możesz się martwić. Po ponownym uruchomieniu Firefoksa „Pasek menu” jest już ukryty, jak pokazano poniżej (ładny!).

Co więc robisz, gdy potrzebujesz okazjonalnego dostępu do „paska menu”? Po prostu naciśnij lewy lub prawy „klawisz Alt”… działa jak przełącznik. „Pasek menu” będzie również automatycznie ukrywać się po kliknięciu wewnątrz strony internetowej lub poza samą przeglądarką. Słodkie i proste!

1627892921 565 Pokaz lub ukryj pasek menu w Firefoksie w prosty sposob

Wniosek

Rozszerzenie Ukryj pasek menu pozwala cieszyć się posiadaniem paska menu, gdy tego potrzebujesz, ale nie przeszkadza, gdy tego nie potrzebujesz. Cieszyć się!

Spinki do mankietów

Pobierz rozszerzenie Ukryj pasek menu (dodatki do Mozilli)

Czy ten post był pomocny?