Skip to content

Pomóż chronić swoje dzieci dzięki ulepszonemu Internet Explorerowi 8 CEOP

31 de lipiec de 2021
ceop01

Czy chcesz, aby Internet Explorer był bezpieczniejszy i bardziej pomocny dla Ciebie i Twojej rodziny? Dołącz do nas, gdy spojrzymy na CEOP (Centrum Wykorzystywania Dzieci i Ochrony w Internecie) rozszerzona wersja Internet Explorera 8.

Konfigurowanie CEOP w górę

Zdecydowaliśmy się zainstalować cały pakiet CEOP, aby mieć dostęp do pełnego zestawu narzędzi CEOP. Proces instalacji będzie składał się z dwóch części… rozpocznie się od okien z logo CEOP pokazujących instalowane komponenty…

Uwaga: Komponenty można pobrać osobno dla tych, którzy chcą dodać tylko niektóre komponenty CEOP do swojej przeglądarki.

Następnie przejdzie do tradycyjnych okien instalacyjnych Microsoft Internet Explorer 8. Jedną z rzeczy, które zauważyliśmy, jest to, że tutaj zostaniesz poinformowany, że będziesz musiał ponownie uruchomić komputer, ale w innych oknach wspomniany jest proces wylogowania/logowania. Aby upewnić się, że wszystko pójdzie gładko, zalecamy ponowne uruchomienie komputera po zakończeniu procesu instalacji.

1627724289 50 Pomoz chronic swoje dzieci dzieki ulepszonemu Internet Explorerowi 8 CEOP

W sekcji EULA możesz zobaczyć wersje systemu Windows, z którymi współpracuje pakiet CEOP.

1627724289 185 Pomoz chronic swoje dzieci dzieki ulepszonemu Internet Explorerowi 8 CEOP


Po ominięciu tradycyjnych okien instalacyjnych Microsoft zostaniesz przeniesiony z powrotem do okien marki CEOP.

1627724289 918 Pomoz chronic swoje dzieci dzieki ulepszonemu Internet Explorerowi 8 CEOP

CEOP w akcji

Po ponownym uruchomieniu komputera i otwarciu przeglądarki Internet Explorer zauważysz, że Twoja strona główna została zmieniona. Jeśli chodzi o twoje dzieci, w tym przypadku nie jest to zła rzecz. Będzie to również okazja do przejrzenia zasobów internetowych CEOP.

1627724290 455 Pomoz chronic swoje dzieci dzieki ulepszonemu Internet Explorerowi 8 CEOP

Przez chwilę możesz się zastanawiać, gdzie wszystko jest, ale nie martw się. Najpierw możesz znaleźć dwóch nowych dostawców wyszukiwania w menu rozwijanym swojego „Paska wyszukiwania” i w razie potrzeby wybrać nowe ustawienie domyślne.

1627724290 360 Pomoz chronic swoje dzieci dzieki ulepszonemu Internet Explorerowi 8 CEOP

Drugą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, są nowe linki, które zostały dodane do „Menu Ulubionych”. Te linki z pewnością mogą być pomocne dla Ciebie i Twojej rodziny.

1627724290 284 Pomoz chronic swoje dzieci dzieki ulepszonemu Internet Explorerowi 8 CEOP

Trzecia część będzie wymagać, aby Twój „Pasek Ulubionych” był widoczny, aby zobaczyć „Przycisk Kliknij CEOP”. Jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś, musisz włączyć subskrypcję „Web Slices”.

1627724290 264 Pomoz chronic swoje dzieci dzieki ulepszonemu Internet Explorerowi 8 CEOP

Kliknij „Tak”, aby zakończyć proces subskrypcji.

1627724290 141 Pomoz chronic swoje dzieci dzieki ulepszonemu Internet Explorerowi 8 CEOP

Ponowne kliknięcie przycisku „CEOP” spowoduje wyświetlenie wszelkiego rodzaju nowych linków, które pomogą dostarczyć informacje Tobie i Twoim dzieciom. Zauważ, że górna część jest podzielona na „kategorie tematyczne”, podczas gdy dolna część jest ustawiona na „nawiasy wiekowe”… bardzo fajnie, aby pomóc Ci skupić się na informacjach, których chcesz i/lub potrzebujesz.

1627724290 939 Pomoz chronic swoje dzieci dzieki ulepszonemu Internet Explorerowi 8 CEOP


Szukasz informacji i pomocy na określony temat? Na przykład kliknięcie linku „Cyberbullying Link” otworzy następującą stronę internetową z informacjami o cyberprzemocy i linkiem do uzyskania pomocy w rozwiązaniu problemu.

1627724290 192 Pomoz chronic swoje dzieci dzieki ulepszonemu Internet Explorerowi 8 CEOP

Potrzebujesz czegoś, co koncentruje się na grupie wiekowej Twojego dziecka? Klikając na „8-10? Link” jako przykład otworzył tę stronę.

1627724291 76 Pomoz chronic swoje dzieci dzieki ulepszonemu Internet Explorerowi 8 CEOP

Chcesz informacji, które skupiają się na Tobie? Rodzic? Link” prowadzi do tej strony. „Kategorie tematyczne i przedziały wiekowe” sprawiają, że przycisk CEOP jest bardzo pomocnym i „przyjaznym rodzinie” dodatkiem do Internet Explorera.

1627724291 920 Pomoz chronic swoje dzieci dzieki ulepszonemu Internet Explorerowi 8 CEOP

Być może ty (lub twoje dziecko) chcesz poszukać czegoś, co ma wpływ na twoje dziecko. Podczas wpisywania „wyszukiwanego terminu” obaj dostawcy wyszukiwania podadzą pomocne sugestie dotyczące rozwiązania problemu. Czuliśmy, że były to bardzo miłe sugestie w obu przypadkach tutaj…

1627724291 96 Pomoz chronic swoje dzieci dzieki ulepszonemu Internet Explorerowi 8 CEOP1627724291 253 Pomoz chronic swoje dzieci dzieki ulepszonemu Internet Explorerowi 8 CEOP

Wniosek

Mogliśmy rzucić okiem na to, co potrafią Narzędzia CEOP, ale najlepszym sposobem, aby przekonać się, jak pomocne mogą być dla Ciebie i Twojej rodziny, jest wypróbowanie ich samemu. Bezpieczeństwo i szczęście Twoich dzieci są tego warte.

Spinki do mankietów

Pobierz pakiet CEOP Internet Explorer (link na dole strony)


Uwaga: Jeśli jesteś zainteresowany pojedynczym komponentem lub tylko niektórymi, skorzystaj z tych linków.

Pobierz przycisk Click CEOP

Pobierz Szukaj CEOP

Pobierz wyszukiwanie bezpieczeństwa i zabezpieczeń w Internecie

Czy ten post był pomocny?