Skip to content

Proton Mail właśnie otrzymał dużą aktualizację na komputerach stacjonarnych

23 de luty de 2023
Proton featured image

Logo Proton z logo Proton Mail, Calendar, Drive i VPN

Proton Mail ma wiele zalet, takich jak kompleksowe szyfrowanie, ale dla niektórych osób — w tym dla mnie — przyzwyczajenie się do nowej aplikacji pocztowej może być trudne. Proton Mail Bridge ma to naprawić, a teraz jest lepszy niż kiedykolwiek.

Synchronizacja i szyfrowanie danych Proton Mail nie jest kompatybilne ze zwykłymi aplikacjami pocztowymi. Właśnie dlatego Proton ma również aplikację Bridge na komputery stacjonarne, która przekazuje wiadomości do Twojej ulubionej aplikacji pocztowej, zachowując jednocześnie szyfrowanie typu end-to-end. niezależnie od klienta poczty e-mail, z którym go używasz, aby poczuć się znacznie bardziej natywnie.

Na początek synchronizacja skrzynki odbiorczej jest do 10 razy szybsza, a wysyłanie e-maili z dużymi załącznikami do 3 razy szybsze. Ponadto nie potrzebujesz synchronizacji skrzynki odbiorczej przed wysłaniem i utworzeniem nowych wiadomości e-mail. Nie tracisz doskonałych funkcji Proton Mail, takich jak super bezpieczne szyfrowanie.

Wszystko to dzięki nowej bibliotece IMAP o nazwie Gluon, która jest oczywiście open source i pozwala na znacznie lepszą interakcję z zewnętrznymi klientami poczty. Bez względu na to, jakiego klienta poczty e-mail używasz, nadal powinieneś mieć niesamowite wrażenia.

Nie musisz nic robić po swojej stronie — zostanie to udostępnione wszystkim w ciągu najbliższych kilku tygodni.

źródło: proton

Czy ten post był pomocny?