Skip to content

Przeglądarka Vivaldi zbliża się do iPhone’a

30 de maj de 2023
Vivaldi logo

logo Vivaldiego

Safari to dobra przeglądarka, ale jeśli używasz iPhone’a, prawdopodobnie kusi Cię wiele opcji dostępnych w sklepie Apple App Store. Teraz do listy dołącza nowy, ponieważ przeglądarka Vivaldi pracuje nad wersją na iPhone’a.

Vivaldi w tajemniczy sposób ujawnił, że opracowuje wersję swojej przeglądarki na iOS. Jednak oprócz niejasnego zrzutu ekranu i tajemniczego wideo przeglądarka nie pokazuje wiele więcej. Osoby zainteresowane wypróbowaniem aplikacji proszone są o zapisanie się do newslettera Vivaldi, aby dowiedzieć się więcej o tym, kiedy i jak można ją pobrać, ponieważ według firmy miejsca do pobrania aplikacji będą przydzielane na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. zasadzie „pierwszego obsłużenia”.

Przeglądarki innych firm na iPhonie i iPadzie w szczególności nie są tak naprawdę zamiennikami Safari, ponieważ Apple zmusza wszystkich twórców przeglądarek do korzystania z silnika Safari, jeśli chcą wypuścić przeglądarkę innej firmy w App Store. Doprowadziło to do powstania jedynej dostępnej wersji Google Chrome, która nie korzysta z silnika Chromium, i naprawdę nie wyobrażamy sobie, aby Apple zrobiło wyjątek dla Vivaldiego. Tak więc funkcjonalnie powinien nadal być podobny do Safari, ale z pewnymi ulepszeniami. Wygląda na to, że Vivaldi planuje tagi w stylu komputerów stacjonarnych i prawdopodobnie wsparcie dla blokerów treści.

Nie wiemy, kiedy faktycznie pojawi się Vivaldi na iOS, poza „wkrótce”.

źródło: Vivaldi

Czy ten post był pomocny?