Skip to content

Przeżyj na nowo kultowe sceny z „Harry’ego Pottera” dzięki nowemu Ekspresowi do Hogwartu LEGO — Recenzja Geek

17 de sierpień de 2022
7b6fbd4c 1024x576 1

Harry Potter i Luna Lovegood w zestawie LEGO Hogwarts Express Collectors Edition

Najlepszy Ekspres LEGO Hogwart jest już dostępny. Dostępna 31 sierpnia w cenie 500 USD Hogwarts Express Collectors’ Edition zawiera 5129 elementów i zawiera kilka pokoi poświęconych kultowymHarry Potter sceny.

Według LEGO ten zestaw to model „prawdziwego” Hogwart Express w skali 1:32. Znajduje się na podstawie (która wygląda jak tory kolejowe) i zawiera replikę Platform9 ¾. Dodatkowo lokomotywa parowa pociągu ma dźwignię do aktywowania kół napędowych, a trzy pokoje w Ekspresie do Hogwartu mają podświetlane klocki.

Edycja Kolekcjonerska Hogwarts Express pozwala odtworzyć kultowe momenty zHarry Potter, z dedykowanymi ustawieniami i tabliczkami dla pierwszego, trzeciego, szóstego i ósmego filmu. Zawiera również 20 minifigurek, w tym wiele wersji głównej obudowy, aby odzwierciedlić ich rozwój w całej serii.

Według naszych szacunków jest to ósma lub dziewiąta próba LEGO Hogwarts Express. Ważne jest oczywiście to, że jest to największy zestaw LEGO Hogwarts Express wszech czasów. Po całkowitym złożeniu mierzy 46,5 cala długości — to prawie cztery stopy!

Ponownie, edycja kolekcjonerska LEGO Hogwarts Express zostanie uruchomiona 31 sierpnia za 500 USD. Aby promować premierę tego produktu, LEGO zorganizuje loterię na bezpłatne wakacje do prawdziwego LEGO Hogwarts Express.

Źródło: LEGO

Czy ten post był pomocny?