Skip to content

„Radio Garden” pozwala odkrywać światowe stacje radiowe

2 de styczeń de 2023
Radio Garden

Obraz Radia Ogród

Chociaż dostęp do radia nie jest szczególnie trudny — w końcu potrzebujesz tylko urządzenia zdolnego dostroić się do częstotliwości radiowych — słuchanie radia poza Twoim obszarem może być trudne. Ta aplikacja pozwala jednak słuchać dowolnej stacji radiowej w dowolnym kraju na całym świecie, wraz z zabawnym interfejsem.

Radio Garden jest dostępne w wersji internetowej, a także ma aplikacje mobilne na Androida i iOS. Jego założeniem jest to, że możesz słuchać wielu stacji radiowych w wielu różnych krajach i miastach — zobaczysz kilka małych zielonych kropek na całym świecie, a są to stacje radiowe, do których możesz natychmiast się dostroić. Nie potrzebujesz nawet loginu ani jakiejkolwiek subskrypcji. Wszystko, czego potrzebujesz, to urządzenie z dostępem do Internetu, takie jak komputer lub smartfon.

Bawiłem się trochę z wersją na Androida i udało mi się dostroić do stacji z całych Stanów Zjednoczonych, a także do kilku stacji w krajach Ameryki Południowej i Europy. Jako prawdziwy test jego globalnych możliwości, dostroiłem się nawet do stacji znajdującej się w odizolowanym mieście Pjongjang w Korei Północnej i odniosłem sukces.

To zdecydowanie coś, czego powinieneś spróbować, nawet jeśli chcesz się trochę zabawić.

Przez: Pepsilora (Mastodon)

Czy ten post był pomocny?