Skip to content

Razer debiutuje nową podkładką pod mysz ze szkła hartowanego – recenzja Geek

16 de marzec de 2023
6c7a119a 1024x576 1

Ultra gładka, ale precyzyjna.


 • @xguntherc


  | 1 minuta czytania

  Szklana podkładka pod mysz Razer Atlas na biurku.

  Gracze komputerowi wiedzą, że dobra podkładka pod mysz może mieć duże znaczenie, dlatego popularny producent akcesoriów do gier Razer właśnie ogłosił Atlas, zupełnie nową podkładkę pod mysz ze szkła hartowanego. Ma wyjątkowo gładką, ale wytrawioną powierzchnię, która zapewnia spójne i szybkie przesuwanie, a wszystko to za jedyne 99 USD.

  To nie jest zwykła tkana lub gumowa podkładka pod mysz. Zamiast tego jest to masywna mata o wymiarach 18 × 16 cali wykonana z wytrzymałego i wzmocnionego szkła hartowanego. Oznacza to, że wygląda dobrze i dobrze się czuje.

  Razer Atlas ma zaledwie 5 mm grubości (0,2 cala) i ma w pełni pokrytą antypoślizgową gumową podstawę, która jest idealna dla graczy i sportowców e-sportowych. Połączenie podstawy z odpornym na stłuczenie szklanym blatem daje w rezultacie stabilną i wyjątkowo cichą podkładkę pod mysz, która według Razera zapewnia niezrównaną trwałość i wydajność.

  Dzięki niezwykle gładkiej powierzchni gracze nie odczują żadnego oporu ani tarcia podczas pstrykania myszą lub przesuwania w celu uzyskania szybkiego strzału w głowę. Razer powiedział, że ponieważ większość myszy do gier korzysta z czujników optycznych, firma dodała unikalną obróbkę mikrotrawienia na wierzchu, który pomaga czujnikom optycznym wykryć każdą teksturę z precyzją. Jest więc gładki, ale teksturowany.

  Jeśli szukasz nowej podkładki pod mysz, która jest cicha, trwała i wydajna, kup Razer Atlas w kolorze czarnym lub białym, korzystając z naszego linku poniżej.

  1678987130 430 Razer debiutuje nowa podkladka pod mysz ze szkla hartowanego –

  Czy ten post był pomocny?