Skip to content

Razor wprowadza na rynek szybszy rower elektryczny dla dorosłych – recenzja Geek

7 de maj de 2023
30ba7f8d

Inny rodzaj nostalgii.

Razor rambler 20 ebike w parku

Razor, który produkuje znane nam hulajnogi miażdżące kostki, produkuje również kilka modeli e-rowerów. Do mniejszego Razor Rambler 16 i e-roweru towarowego tej marki dołączył zupełnie nowy rower elektryczny Rambler 20 w stylu motoroweru dla dorosłych.

Jak widać, nowy Razor Rambler 20 to rower elektryczny w stylu motoroweru, podobny do Super 73, ale jest znacznie tańszy i kosztuje tylko 999 USD. To największy jak dotąd e-rower firmy Razor i szybszy niż inne z tej serii, co oznacza, że ​​jest przeznaczony do zabawy dla dorosłych.

Co zatem ma do zaoferowania nowy rower elektryczny Razor Rambler 20? Aluminiowa rama ma wbudowane reflektory, tylne światło i miękkie siedzenie w stylu ławki, a wszystko to na parze grubych opon.

Rambler 20 to ebike klasy 2, co oznacza, że ​​ma przepustnicę i pedały i osiąga maksymalną prędkość około 20 mil na godzinę. Silnik tylnej piasty o mocy 500 W nie jest najmocniejszy, jaki widzieliśmy, ani najmniejszy, ale za tę cenę będzie to szybki i zabawny mały rower do jazdy.

Premierowy film Razora przedstawia 5-stopniowy system wspomagania pedałowania, wyświetlacz LCD, przednie i tylne mechaniczne hamulce tarczowe oraz wygodną, ​​wyprostowaną pozycję podczas jazdy. Mówi, że Rambler 20 pokonuje około 16 mil na jednym ładowaniu. Ten zasięg jest nieco niższy niż niektóre na rynku z baterią 36 V, ale znowu to tylko 999 USD.

Jeśli chcesz znów poczuć się jak dziecko lub zdobyć zabawny rower elektryczny, który pasuje do stylizacji Twoich dzieci lub nastolatków, nowy Razor Rambler 20 jest idealnym dodatkiem. Jest już dostępny w sklepie internetowym Best Buy lub Razor.

Czy ten post był pomocny?