Skip to content

Reddit też otrzymuje zdjęcia profilowe NFT

27 de styczeń de 2022
Reddit logo on a smartphone

Gorąco na Twitterze dodając zdjęcia profilowe NFT, Reddit chce zrobić to samo. Witryna obecnie testuje tę funkcję, więc może być tylko kwestią czasu, kiedy limitowane edycje NFT pojawią się na całym Reddicie.

Rzecznik Reddit rozmawiał z TechCrunch o planach firmy dotyczących NFT w przyszłości. „Zawsze szukamy sposobów na zapewnienie wartości użytkownikom i społecznościom na Reddicie. W tej chwili testujemy możliwość używania NFT jako zdjęć profilowych (awatarów) i weryfikowania własności” – powiedział rzecznik Reddit, Tim Rathschmidt. „To mały, wewnętrzny test i nie podjęto żadnych decyzji dotyczących rozszerzenia lub wprowadzenia możliwości”.

Wygląda na to, że jest to rodzaj rzeczy, które mogą nigdy nie trafić na Reddit, ponieważ firma jest dopiero we wczesnej fazie testów. Jeśli jednak zdecyduje się go wdrożyć, nadaje tym rzadkim NFT inny cel. W końcu, jeśli wydałeś duże sumy pieniędzy na obraz, prawdopodobnie chciałbyś się nim pochwalić w jak największej liczbie miejsc.

To nie jest pierwszy skok Reddita w przestrzeń NFT. Firma oferuje już własneCryptoSnoos na nft.Reddit.com (chociaż od dawna są wyprzedane). Ponieważ firma już zajęła się sprzedażą swojej maskotki w ograniczonej jakości, sensowne jest, aby pojawiła się ona na zdjęciach profilowych NFT.

Jeśli chodzi o to, jakie blockchainy wspierałby Reddit, firma nie wyjaśniła, więc będziemy musieli poczekać, aż ta funkcja stanie się bardziej rozpowszechniona, zanim dowiemy się więcej.

Czy ten post był pomocny?