Skip to content

Roku i DoorDash łączą siły, aby zapewnić użytkownikom sześć miesięcy darmowych dostaw żywności – Recenzja Geek

7 de luty de 2023
dd1edc0d

Dostawca jedzenia przekazuje kobiecie brązową torbę.

Nocne oglądanie telewizji lub filmów w domu było nieco wygodniejsze dla użytkowników Roku. W tym tygodniu firma ogłosiła nowe partnerstwo promocyjne z dostawcą żywności DoorDash. Kwalifikowani posiadacze kont Roku mogą bezpłatnie korzystać z usługi DoorDash DashPass przez sześć miesięcy.

DashPass to usługa subskrypcyjna, która oferuje bezpłatne dostawy żywności z kwalifikujących się restauracji. Oczywiście użytkownicy nadal muszą płacić za jedzenie, ale jeśli zamówienie klienta przekracza 12 USD, opłata za dostawę wynosi 0 USD dla wybranych dostawców. Dodatkowo zamówienia spożywcze powyżej 25 USD mają opłatę za dostawę w wysokości 0 USD z kwalifikujących się sklepów. Ponadto abonenci DashPass otrzymują priorytetową obsługę klienta i promocje tylko dla Dash-Pass.

Aby zakwalifikować się do sześciu miesięcy bezpłatnego DashPass, musisz mieć konto Roku z połączonym urządzeniem do przesyłania strumieniowego lub inteligentnym domem. Niestety oferta nie jest dostępna dla użytkowników z aktywnym członkostwem DashPass lub członkostwem, które wygasło w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Możesz odebrać sześć bezpłatnych miesięcy DashPass za pośrednictwem strony internetowej Roku. Aby dowiedzieć się więcej o DashPass, odwiedź DoorDash w Internecie lub pobierz aplikację (iOS, Android).

Czy ten post był pomocny?