Skip to content

Routery TP-Link i inteligentne urządzenia domowe otrzymują ogromną zniżkę na weekend 4 lipca – Recenzja Geek

3 de lipiec de 2022

Ilustracja routera TP-Link Archer

Jeśli szukasz bardziej niezawodnego internetu lub domu z mózgiem, teraz nadszedł czas na zakup nowego sprzętu. 4 lipca firma TP-Link prowadzi ogromną wyprzedaż routerów, zestawów Wi-Fi typu mesh, przedłużaczy zasięgu i produktów do inteligentnego domu.

Większość z tych ofert wygasa do końca tygodnia, więc skorzystaj z nich, póki jeszcze możesz!

Oferty routera:

Oferty inteligentnego domu:

Dla tych, którzy mają nadzieję na ulepszenie swojego domowego Internetu, zdecydowanie sugeruję skorzystanie z jednego z przecenionych zestawów Wi-Fi Deco firmy TP-Link. Zestawy te umieszczają wiele routerów w całym domu, poprawiając siłę sygnału, szybkość i niezawodność, niezależnie od tego, w którym pomieszczeniu się znajdujesz.

A jeśli twój dom robi się trochę „głupi”, powinieneś wypróbować niektóre z przecenionych produktów inteligentnego domu TP-Link. Przełączniki ściemniacza ruchu firmy dodają inteligentną funkcjonalność do zwykłych starych żarówek w pokoju, a inteligentne wtyczki mogą dodawać sterowanie głosowe, harmonogramy i procedury do wszystkiego, co jest podłączone do kabla zasilającego.

Routery TP Link i inteligentne urzadzenia domowe otrzymuja ogromna znizke na

Amazonka

129,99 USD Routery TP Link i inteligentne urzadzenia domowe otrzymuja ogromna znizke na
149,99 USD Oszczędź 13%

1656869873 876 Routery TP Link i inteligentne urzadzenia domowe otrzymuja ogromna znizke na

Kasa Smart Motion Sensor Switch, ściemniacz światła, jednobiegunowy, wymaga przewodu neutralnego, Wi-Fi 2,4 GHz, kompatybilny z asystentem Alexa i Google Assistant, certyfikat UL, nie wymaga koncentratora (ES20M) Biały 1-pak

Pomiń inteligentne żarówki! Inteligentne przełączniki ściemniacza TP-Link dodają sterowanie głosowe, procedury, ściemnianie i wyzwalacze ruchu do zwykłego starego „głupiego” pokoju w pokoju. żarówki.

Czy ten post był pomocny?