Skip to content

Różne wersje CC Cleaner z Yahoo!?

25 de lipiec de 2021
35

Dzisiaj natknąłem się na nową wersję CC Cleaner v 2.06, która zawiera wraz z instalacją pasek narzędzi Yahoo. Zgodnie z instrukcjami umożliwia to korzystanie z CC Cleaner z paska narzędzi przeglądarki. Wygląda na to, że ostatnio wiele firm próbuje przemycić swoje oprogramowanie do różnych popularnych aplikacji freeware. Jedną z nich opisałem w poprzednim poście.

Poszedłem dalej i zainstalowałem CC Cleaner v 2.06 z paskiem narzędzi Yahoo tylko dla zabawy. Zanim to zrobię, ustawiłem domyślną przeglądarkę na IE 8 Beta 1. Jasne, że pozwoli Ci to uruchomić CC Cleaner z przeglądarki… ale jak to konieczne? Nigdy nie byłem fanem dodatkowych pasków narzędzi, a Yahoo z pewnością nie jest wyjątkiem.

Przypuszczam, że jeśli jesteś już wielkim fanem usług Yahoo i chcesz mieć dostęp do wszystkiego podczas surfowania po Internecie, możesz zainstalować pasek narzędzi Yahoo, z pewnością jest z czego wybierać. Wszystkie Twoje ulubione aplikacje Yahoo są łatwo dostępne.

1627222188 306 Rozne wersje CC Cleaner z Yahoo

Jeśli chcesz usunąć pasek narzędzi Yahoo, a nie CC Cleaner, musisz przejść do Dodaj / Usuń programy i odinstalować obie instancje Yahoo.

1627222188 671 Rozne wersje CC Cleaner z Yahoo

Jeszcze jedna rzecz, na którą należy zwrócić uwagę… podczas instalacji CC Cleaner v 2.06 z paskiem narzędzi Yahoo, istnieje opcja, aby w ogóle nie dołączać paska narzędzi do instalacji. Tylko pamiętaj, aby odznaczyć to pole przed naciśnięciem Instaluj.

1627222188 611 Rozne wersje CC Cleaner z Yahoo


Jeśli jednak nadal chcesz korzystać ze swojego ulubionego narzędzia do zwiększania wydajności komputera i nie jesteś fanem żadnego paska narzędzi i wolisz nie zajmować się kłopotami z odinstalowaniem, polecam pobranie CC Cleaner Slim. To tylko 650 KB do pobrania i żaden problem z odinstalowaniem paska narzędzi Yahoo.

1627222188 76 Rozne wersje CC Cleaner z Yahoo

Czy ten post był pomocny?