Skip to content

Rozpoczęła się zimowa wyprzedaż Steam

22 de grudzień de 2022
Steam winter sale

Zimowa wyprzedaż Steam

Sklep z grami komputerowymi Valve’sSteam ujawnił we wrześniu, że zmienia roczny harmonogram dużych wydarzeń wyprzedażowych, ale coroczna zimowa wyprzedaż pozostała na swoim miejscu. Zgodnie z planem rozpoczęła się zimowa wyprzedaż Steam.

Zimowa wyprzedaż Steam trwa od 22 grudnia 2022 r. do 5 stycznia 2023 r. i kończy się tego dnia o godzinie 10:00 czasu pacyficznego. To ten sam przedział czasowy, co w zeszłym roku, co daje dokładnie dwa tygodnie na zebranie dowolnych gier, które mogą być w sprzedaży. Następna wyprzedaż w całym sklepie będzie wiosenną wyprzedażą w marcu, ponieważ Valve nie będzie przeprowadzać żadnych wyprzedaży w Nowy Rok Księżycowy w 2023 roku i później.

Tym razem niektóre z najważniejszych zniżek obejmują Bóg wojny za 30 USD (40% zniżki), Call of Duty: Modern Warfare 2 za 59 USD (15% zniżki) i Rdza za 27 USD (33% zniżki). Podobnie jak w przypadku większości wyprzedaży Steam, prawie każda gra w sklepie ma dostępną zniżkę, zwykle odpowiadającą poprzednim wyprzedażom w całej witrynie lub nieznacznie je przewyższającą. Dużo grałem Planeta Coaster ostatnio, która jest starszą grą i ma teraz 75% zniżki.

Możesz sprawdzić wszystkie wyprzedaże na stronie store.steampowered.com w przeglądarce internetowej, aplikacjach komputerowych Steam lub aplikacjach mobilnych.

Czy ten post był pomocny?