Skip to content

Samsung Galaxy A54 jest już prawie tutaj

10 de styczeń de 2023
Samsung logo sign

Znak logo Samsunga.

Linia Galaxy A firmy Samsung jest idealna dla osób, które nie chcą płacić tysiąca dolarów (lub więcej) za smartfon, a następna pozycja ze średniej półki może pojawić się już w przyszłym tygodniu.

Oddział Samsunga w Indiach właśnie ogłosił wydarzenie, podczas którego zaprezentuje zupełnie nowy smartfon Galaxy A. Chociaż nie potwierdza, czy jest to Galaxy A54, czy nie, strona wspomina o kilku specyfikacjach, takich jak ekran 120 Hz, aparat „bez wstrząsów” i 8 GB pamięci RAM. Mamy również trzy opcje kolorów, w tym burgund, czarny i zielony.

Te specyfikacje prawdopodobnie same w sobie niewiele znaczą, ale w przeszłości były kojarzone z niewydanym Galaxy A54 dzięki przeciekom i plotkom. Więc nawet jeśli nie jest wymieniony z nazwy, nie jest trudno dowiedzieć się, jaki to może być telefon.

Oczywiście jest to wydarzenie w Indiach, ale seria Galaxy A5x firmy Samsung sprzedaje się dobrze wszędzie, w tym w USA. Jest wysoce prawdopodobne, że firma zdecyduje się najpierw sprzedać telefon w Indiach (gdzie ma ostrą konkurencję ze strony firm takich jak Xiaomi i może potrzebować przewagi), a następnie ogłosi globalną premierę. Może też nie chcieć zbytnio odwracać uwagi od swojej kolejnej dużej premiery, serii Galaxy S23, która podobno ma zostać uruchomiona w ciągu najbliższych kilku tygodni.

źródło: Samsung
Przez: 9to5Google

Czy ten post był pomocny?