Skip to content

Samsung Galaxy Book 2 Go jest tutaj i ma układ ARM

3 de styczeń de 2023
Galaxy Book 2

Samsunga Galaxy Book 2 Go

Rozpoczął się rok 2023, a to oznacza, że ​​CES 2023 również się rozpocznie. Samsung zaczyna od kilku ogłoszeń tuż przed konferencją, w tym zupełnie nowego Galaxy Book 2 Go, nowego modelu znakomitej linii laptopów z procesorem ARM.

Samsung Galaxy Book 2 Go jest następcą Book Go i ma być laptopem codziennego użytku wyposażonym w układ ARM. W tym przypadku mamy najnowszy Snapdragon 7c+ Gen 3 SoC firmy Qualcomm, dzięki czemu ten laptop jest o 40% szybszy pod względem wydajności procesora i o 35% szybszy pod względem mocy graficznej. To bardzo duży skok pokoleniowy. Sam układ jest produkowany w węźle 6 nm TSMC, a będąc ARM, pozwala na imponującą żywotność baterii pomimo wysokiej wydajności. Samsung mówi, że powinieneś otrzymać całodzienne ładowanie lub, jeśli odtwarzasz wideo, do 21 godzin pracy na baterii.

Galaxy Book 2 Go jest również dobrze wyposażony, jeśli chodzi o sieć, z Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.2. Ma też 14-calowy wyświetlacz z zawiasem obracanym o 180 stopni i rozdzielczość Full HD. Nie mamy informacji na temat pojemności pamięci RAM, pamięci ani dokładnego rozmiaru baterii, ale prawdopodobnie będziemy to wiedzieć, gdy ten laptop pojawi się na półkach sklepowych.

Laptop zostanie wydany 20 stycznia we Francji, a jakiś czas później powinien pojawić się w większej liczbie krajów.

Przez: SamMobile
Źródło: Samsung Francja

Czy ten post był pomocny?