Skip to content

Samsung Galaxy Tab S8 jest zbyt popularny w przedsprzedaży

14 de luty de 2022
Samsung Galaxy Tab S8

Samsung musiał wstrzymać zamówienia przedpremierowe na swojego Galaxy Tab S8, ponieważ najwyraźniej urządzenie jest zbyt popularne, aby firma mogła nadążyć za wysokim popytem. Jak się okazuje, ludzie naprawdę chcą tego konkretnego tabletu z Androidem.

Nie jest to zbyt zaskakujące, ponieważ Galaxy Tab S8 wydaje się być niezwykle wydajnym urządzeniem, zwłaszcza wersja Ultra, która ma masywny wyświetlacz o przekątnej 14,6 cala i specyfikacje, które wyglądają na równi z niektórymi laptopami. Ma metkę, która wydaje się zbyt droga na 1099 USD, ale to nie powstrzymało tego modelu przed całkowitą wyprzedażą.

Najmniejszy i najbardziej przystępny cenowo Galaxy Tab S8, który ma łatwiejszą w obsłudze cenę 699 USD, jest również wyprzedany, pozostawiając w magazynie tylko średniej klasy Galaxy Tab S8+. A biorąc pod uwagę popularność pozostałych dwóch modeli, musimy założyć, że to tylko kwestia czasu, kiedy Samsung wstrzyma zamówienia przedpremierowe również na ten model.

Trudno dokładnie powiedzieć, dlaczego urządzenia tak szybko się wyprzedały, nie wiedząc, ile Samsung faktycznie wystawił na sprzedaż. Przy obecnym braku chipów możliwe, że Samsung był w stanie zagwarantować tylko ograniczoną liczbę tabletów na dzień premiery. Z drugiej strony możliwe jest również, że Samsung wyprodukował wiele urządzeń Galaxy Tab S8, a popyt naprawdę był tak wysoki.

Tak czy inaczej, pokazuje to, że Apple nie ma całkowicie zablokowanego rynku tabletów, a kiedy pojawi się wartościowe urządzenie, ludzie je kupią.

Czy ten post był pomocny?