Skip to content

Samsung Pass nie jest już ograniczony do telefonów Galaxy

7 de luty de 2023
Samsung Galaxy Book 3 Pro sitting on a table at Galaxy Unpacked 2023

Samsung Galaxy Book 3 Pro na stole na gali Galaxy Unpacked 2023

Samsung Pass to firmowy menedżer haseł do urządzeń mobilnych, ale w przeciwieństwie do innych najlepszych menedżerów haseł, tak naprawdę nie jest wieloplatformowy. To wreszcie się zmienia dzięki nowej aplikacji Windows.

Samsung właśnie wypuścił Samsung Pass dla kwalifikujących się komputerów z systemem Windows 10 i Windows 11, w samą porę na wydanie nowej linii Galaxy Book 3. Twój komputer musi spełniać szereg wymagań bezpieczeństwa, w tym obsługę TPM 2.0 i obsługę Windows Hello, aby obsługiwać Samsung Pass. Komputery PC mogą nie mieć bezpiecznej platformy Knox firmy Samsung, ale firma chce być tak surowa, jak to tylko możliwe, jeśli chodzi o bezpieczeństwo komputerów.

Wersja Samsung Pass na komputer działa po prostu jako menedżer haseł. Jeśli masz jakieś hasła w telefonie Samsung, będziesz mógł zsynchronizować je z komputerem i używać Windows Hello do logowania się w różnych miejscach. Mobilna wersja Samsung Pass jest jeszcze bardziej funkcjonalna, ponieważ umożliwia przechowywanie kluczyków samochodowych i innych kluczy NFC, rzeczy, których logicznie nie można zrobić z komputerem, ale jeśli chcesz używać haseł bez korzystania z oddzielnego menedżera haseł, to załatwia sprawę.

Aplikacja jest już dostępna w sklepie Microsoft Store, więc sprawdzaj ją, gdy tylko będziesz mieć okazję.

źródło: sammobile

Czy ten post był pomocny?