Skip to content

SimulaVR uruchamia przedsprzedaż Linuksa na Twojej twarzy

13 de luty de 2022
simula one vr

Gogle Simula One od SimulaVR niedługo trafią do przedsprzedaży. Jeśli chcesz wydać dużą sumę wymaganą do zablokowania jednego, możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na dłuższą metę. Tak czy inaczej, nie jest to niedrogi zestaw słuchawkowy VR, ale przeznaczony dla entuzjastów.

Na stronie SimulaVR firma opisuje główny sposób, w jaki zamierza używać swojego zestawu słuchawkowego. Mówi: „The Simula One to przeznaczony do pracy w biurze, samodzielny zestaw słuchawkowy VR zbudowany na bazie Linux Desktop. Zapewnia porównywalną funkcjonalność z dowolnym laptopem lub komputerem z systemem Linux, ale z mocą VR.”

To stawia ten zestaw słuchawkowy w nieco innej przestrzeni niż Quest lub Vive, ponieważ są one przeznaczone głównie do gier. Zamiast tego ten zestaw słuchawkowy ma zastąpić komputer, służąc jako cała stacja robocza na twojej twarzy.

Jeśli chodzi o zamawianie zestawów słuchawkowych w przedsprzedaży, SimulaVR ogłosił, że decyduje się na hostowanie własnej witryny przedsprzedażowej zamiast korzystania z Kickstartera, który, jak twierdzi firma, pozwala obniżyć wczesne ceny o 100 USD.

Kiedy przedsprzedaż zostanie uruchomiona „pod koniec tego weekendu”. Pierwsze 50 osób, które kupią zestaw słuchawkowy, otrzyma go w obniżonej cenie 2499 USD. Następnie cena rannego ptaka skacze do 2699 USD. Ostateczna sugerowana cena detaliczna zestawu słuchawkowego Simula One wynosi 3 499 USD, czyli tyle, ile będzie sprzedawał, gdy zostanie ostatecznie wydany.

Planuje się, że zestawy słuchawkowe zostaną wysłane przed końcem 2023 r., chociaż firma ma nadzieję, że wyda je między czwartym kwartałem 2022 r. a pierwszym kwartałem 2023 r.

Czy ten post był pomocny?