Skip to content

SlickRun dla zaawansowanych użytkowników systemu Windows

6 de sierpień de 2021
124

Jedną z rzeczy, które uwielbiamy pokazywać w How-To Geek, są sposoby na uproszczenie korzystania z komputera. The Geek ma kilka wskazówek, jak zostać ninja od klawiatury do poruszania się po systemie operacyjnym. Dzisiaj znalazłem fajną aplikację, która zdecydowanie powinna przyspieszyć korzystanie z komputera dla zaawansowanych użytkowników. SlickRun! Chociaż jest w tej samej sferze idei programu Hotkey, jest to coś zupełnie innego.

Jeśli zawsze korzystasz z Run Line i masz dość nawigowania po menu Start, aby uzyskać do niego dostęp; SlickRun to fajna, mała, pływająca aplikacja wiersza poleceń, zawsze pod ręką na pulpicie.

SlickRun zajmuje bardzo mało nieruchomości na Twoim pulpicie!

Po prostu wpisz polecenie, które chcesz wykonać, tak jak w wierszu uruchamiania systemu Windows i naciśnij Enter. Kliknij prawym przyciskiem myszy w obszarze tekstowym, aby znaleźć menu SlickRun. Zwróć uwagę na domyślne MagicWords. Te polecenia uruchomią strony internetowe, aplikacje Windows i pola wyszukiwania.

1628255283 608 SlickRun dla zaawansowanych uzytkownikow systemu Windows 1628255283 160 SlickRun dla zaawansowanych uzytkownikow systemu Windows

Jeśli domyślne MagicWords nie są odpowiednie, możesz również stworzyć własne! Wystarczy wypełnić wymagane pola i zapisać. Otrzymasz wiadomość, jeśli polecenie się powiedzie, czy nie.

1628255284 208 SlickRun dla zaawansowanych uzytkownikow systemu Windows1628255284 707 SlickRun dla zaawansowanych uzytkownikow systemu Windows


Kolejną fajną funkcją jest JOT, która umożliwia prowadzenie notatek oraz przeciąganie i upuszczanie tekstu z innych aplikacji i Internetu. Możesz wyszukiwać notatki z JOT, a każdy wpis jest oznaczony znacznikiem czasu.

1628255284 467 SlickRun dla zaawansowanych uzytkownikow systemu Windows

Pobierz SlickRun z Bayden Systems.

Czy ten post był pomocny?