Skip to content

Słodki mały brelok Tesli nie jest już dostępny z wybranymi pojazdami – Recenzja Geek

10 de lipiec de 2022
779cebea

Pilot Tesli

Jedno z najfajniejszych akcesoriów, jakie Tesla oferuje do swoich pojazdów, wycofuje się z wybranych modeli. Mówimy o uroczym, małym breloczku w kształcie samochodu, który uwielbia internet. Według doniesień nie jest to już standardowe akcesorium dla wszystkich pojazdów.

Pojazdy Tesli są dostarczane z trzema rodzajami kluczyków. Brelok Tesli działa jak rodzaj fizycznego „klucza”, w którym właściciele mogą nosić go podobnie jak klucze i uzyskiwać dostęp do pojazdu. W przeciwnym razie jedynym sposobem na wejście jest aplikacja mobilna lub karta klucza Tesla.

Pojazdy takie jak oryginalne Modele S i Model X zawsze były standardowo wyposażone w brelok do kluczyków, co oznacza, że ​​każdy kupujący go otrzymuje. Jednak według Napęd Tesli, firma nie będzie już oferować breloka jako standardowego przedmiotu od lipca. Pamiętaj, że dotyczy to tylko Modelu S i Modelu X, ponieważ nowszy Model 3/Y Tesli nadal otrzyma breloczek.

Jednak urocze małe akcesorium nie zniknie całkowicie. Zamiast tego, ci, którzy kupią jeden z oryginalnych flagowych pojazdów Tesli, będą musieli wejść do samochodu z aplikacją lub kartą-kluczem. Jeśli chcesz mieć brelok samochodowy Tesli, będzie to dodatkowa opłata i kosztuje 175 USD na stronie Tesli.

W wewnętrznym e-mailu dla pracowników Tesla wyjaśniła, że ​​ich statystyki sugerują, że większość właścicieli używa swojego urządzenia mobilnego jako klucza. Brelok do kluczy nie jest często używany i nie będzie już oferowany jako standardowe wyposażenie, aby ograniczyć ilość e-odpadów.

Według doradcy TeslaDelivery Advisor, zmiana obowiązuje w przypadku dostaw realizowanych po 1 lipca 2022 r. Jeśli więc nadal chcesz taką, będziesz musiał zapłacić w sklepie Tesli.

przez DriveTesla

Czy ten post był pomocny?