Skip to content

Słyszałeś o Shirley Temple, ale co to jest brudna Shirley? – ŻycieSavvy

11 de maj de 2022

Dwa różowe drinki stoją w wysokich szklankach z wisienką na wierzchu.

Każdego lata na scenie pojawia się nowy modny napój. Jednak w tym roku klasyk wydaje się być gotowy do powrotu, aby połaskotać kubki smakowe wszystkich.

Według mediów społecznościowych (iNew York Times— nic wielkiego), Dirty Shirley będzie napojem lata. Nigdy nie słyszałem o tym? Cóż, prawdopodobnie bardziej znasz jego poskramiacza, rodzeństwo mocktail, Shirley Temple.

Ten ostatni to mieszanka piwa imbirowego, grenadyny i wiśni maraschino i tak, jest niesamowicie słodki. Był to popularny napój dla dzieci (i jego mega-gwiazdowy imiennik), którym można się było cieszyć, gdy dorośli pili koktajle. Dirty Shirley zachowuje słodycz oryginału, ale dodaje trochę wódki dla dorosłych.

@koktajle

Brudny Shirley ktoś? 😘 #koktajle #shirleytemple #ScreamItOut

♬ oryginalny dźwięk – Beybey

Trudno powiedzieć, skąd wzięła się ta nowa iteracja klasycznego napoju. Oczywiste jest jednak to, że media społecznościowe stawiają go w centrum uwagi. Hashtag Dirty Shirley ma fajne 16,3 miliona wyświetleń na TikTok od czasu prasy, a na platformie jest mnóstwo przepisów.

1652273707 796 Slyszales o Shirley Temple ale co to jest brudna Shirley

Jeśli chodzi o to, co sprawiło, że tak wiele osób chce spróbować jednego, Becky Hughes, New York Timesredaktor kulinarny, powiedział, że ucieleśnia inny ważny trend: powrót Y2K. Od mody po piękno, estetyka nowego tysiąclecia przeżywa odrodzenie, a lśniący różowy wygląd Dirty Shirley może być tego częścią.

Jeśli szukałeś nowego koktajlu, wypróbuj Dirty Shirley.

Czy ten post był pomocny?