Skip to content

Sonos rabaty na soundbary i głośniki przed Super Bowl – recenzja Geek

4 de luty de 2023

Zbliżenie na soundbar Sonos Beam

Fani sportu domagają się przygotowania do Super Bowl LVII, który zostanie wyemitowany 12 lutego w kinowej jakości 4K. Jeśli posiadasz już telewizor 4K, być może nadszedł czas na aktualizację systemu audio. Na szczęście Sonos obniża ceny soundbarów i głośników.

Soundbary Sonos oferują dźwięk najwyższej jakości dzięki zwirtualizowanemu Dolby Atmos i innym ulepszeniom. Ponadto, jeśli posiadasz wiele głośników Sonos, mogą one przesyłać strumieniowo muzykę, podcasty lub radio w całym domu.

Oto najlepsze dostępne dzisiaj oferty Sonos:

Wszystkie przecenione produkty Sonos można zobaczyć na stronie internetowej firmy. Większość dostępnych ofert dotyczy dużych zestawów głośników, które mogą być nieco droższe (ale mogą być warte swojej ceny za solidne kino domowe). Pamiętaj, że te oferty wygasają w niedzielę Super Bowl.

Jeśli nie masz pewności, który produkt Sonos kupić, sugeruję zakup listwy dźwiękowej Arc. W naszej recenzji osiągnął prawie doskonały wynik, głównie dzięki jakości dźwięku, łatwości użytkowania i możliwości aktualizacji. Powinienem również zauważyć, że głośniki Sonos są dostarczane z ekskluzywnymi treściami, takimi jak Sonos Radio, które jest czymś w rodzaju strumieniowej wersji SiriusXM.

Sonos rabaty na soundbary i glosniki przed Super Bowl –

Sonos Arc

Ikona łącza

Przeczytaj recenzję Pełną recenzję Geek

Sonos Arc oferuje wysokiej jakości dźwięk dzięki zwirtualizowanemu Dolby Atmos. Może łączyć się bezprzewodowo z innymi głośnikami Sonos i zawiera kilka opcji łączności bezprzewodowej, takich jak AirPlay i Chromecast.

Amazonka

799,00 $
894,95 $ Zaoszczędź 11%

1675509064 653 Sonos rabaty na soundbary i glosniki przed Super Bowl –

Amazonka

399,00 $
449,00 $ Zaoszczędź 11%

Czy ten post był pomocny?