Skip to content

Spotify zmienia przycisk serca

27 de luty de 2023
52690208527 bb69a38d08 o

Spotify ma dwie główne opcje zapisywania bieżącego utworu na później: przycisk serca i przycisk „dodaj do listy odtwarzania”. Wkrótce będziesz musiał przyzwyczaić się do nieco innego sposobu zapisywania muzyki.

Do tej pory przycisk serca w Spotify służył jako szybki skrót do dodania utworu do playlisty „Lubię to” na Twoim koncie, a przycisk „dodaj do playlisty” mógł dodać wybrany utwór do dowolnej innej playlisty. Spotify ogłosiło dzisiaj w poście na blogu, że łączy oba przyciski w jeden przycisk z ikoną plusa (+). Jednokrotne naciśnięcie spowoduje zapisanie bieżącego utworu w ulubionych utworach, a ponowne naciśnięcie spowoduje wyświetlenie listy innych list odtwarzania.

Firma powiedziała dzisiaj w poście na blogu: „w naszych badaniach użytkowników odkryliśmy, że aktualizacja przycisku Plus (+) pomogła zaoszczędzić czas i dała użytkownikom możliwość dodawania do wielu list odtwarzania jednocześnie. Odkryliśmy również, że zapisywanie utworów i podcastów sprawia, że użytkownicy chętniej posłuchają ich ponownie, co oznacza większą miłość do odkrytych przez Ciebie artystów lub programów. Może więc zrobić wszystko, co przycisk Serce — i więcej!”

Jeśli się martwisz, nic się nie dzieje z listami odtwarzania Liked Songs lub Your Episodes u kogokolwiek — to tylko prosta aktualizacja elementów sterujących muzyką w Spotify. Aktualizacja jest wprowadzana na iPhone’a, iPada i Androida od dzisiaj i powinna być widoczna dla wszystkich w „nadchodzących tygodniach”.

Źródło: Newsroom Spotify

Czy ten post był pomocny?