Skip to content

Spraw, aby ekran logowania Windows XP wyglądał jak Windows Vista

5 de sierpień de 2021
image118

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zmienić domyślny ekran logowania do systemu Windows XP? Dzisiaj wpadłem na szalony pomysł, aby zamiast tego wymyślić, jak sprawić, by wyglądał jak Windows Vista, więc piszę to dla Ciebie.

Będziesz musiał pobrać i zainstalować bezpłatną aplikację LogonStudio i upewnić się, że jest ona ustawiona jako domyślna procedura obsługi logowania, co jest łatwe, ponieważ wyświetli monit przy pierwszym otwarciu. (Pamiętaj, że jest to ta sama aplikacja, której możesz użyć do dostosować ekran logowania systemu Windows Vista.)

Trzy domyślne ekrany powitalne nie są imponujące, ale jest mnóstwo świetnych ekranów windostosuj witrynę, w tym Vista, którą widzisz tutaj.

Następnie pobierz i otwórz Ekran logowania Windows Vista Ultimate dla XPi wybierz go w LogonStudio, jak pokazano powyżej. Po naciśnięciu przycisku Zastosuj zobaczysz ekran logowania w stylu Vista dla XP:

1628176926 619 Spraw aby ekran logowania Windows XP wygladal jak Windows Vista

Pamiętaj, że to nie zadziała, jeśli logujesz się do domeny lub używasz logowania w stylu klasycznym z Ctrl+Alt+Del. Istnieje sposób na dostosowanie tego obrazu tła, który omówię w innym artykule.

Pobierz LogonStudio dla XP ze strony stardock.com

Pobierz ekran logowania Windows Vista Ultimate dla XP

Czy ten post był pomocny?