Skip to content

Stadia dziękuje graczom za aktualizację kontrolera i ostatnią grę – recenzja Geek

15 de styczeń de 2023
d2681814 1024x576 1

Kontroler Google Stadia na czerwono-białym tle.

Usługa gier w chmurze Stadia zostanie wyłączona 18 stycznia. Ale w ramach ostatecznego podziękowania dla wszystkich wierzących obsługa Bluetooth wreszcie dociera do wszystkich kontrolerów Stadia. Dodatkowo usługa Stadia publikuje ostatnią grę.

Mieliśmy wiele skarg na Stadia, ale zablokowany charakter kontrolera naprawdę nas zmylił. W przyszłym tygodniu Google udostępni „samoobsługowe” narzędzie, które odblokuje funkcję Bluetooth kontrolera, umożliwiając korzystanie z niego na dowolnym urządzeniu lub platformie.

Jeśli chodzi o nową grę Stadia – cóż, to urocza mała rzecz, której Stadia użyła do testów beta. TheGra Robak jest jak bardziej intensywna wersjaWążz kilkoma trybami rozgrywki (w tym dla wielu graczy) i niestandardową ścieżką dźwiękową. (As 9to5Google notatki,Gra Robak po raz pierwszy widziano podczas przecieku w 2019 r.)

Dla graczy Stadia jest to słodko-gorzki moment, który może zapewnić pewne zamknięcie. Usługa Stadia została zaniedbana po jej uruchomieniu, a Google w okrutny sposób zamknął wszystko, nie informując o tym swoich pracowników, partnerów ani programistów.

Należy zauważyć, że Stadia zapewniała zwroty kosztów subskrypcji i zakupu sprzętu przez klientów. Rozszerzenie obsługi Bluetooth dla kontrolerów Stadia to tylko ostatni pokaz dobrej woli. Oczywiście, zastanawiam się tylko, jak będziemy graćGra Robak po zamknięciu 18 stycznia!

Źródło: Google

Czy ten post był pomocny?