Skip to content

State of the Geek 2009: Za kulisami i inne geekery

18 de lipiec de 2021
1626620670 image11

Jeśli zwracałeś uwagę, prawdopodobnie zauważyłeś ostatnio wiele zmian w witrynie, więc dzisiaj przedstawimy Ci wszystkie szczegóły i wyjaśnimy pewne zamieszanie.

Poznaj Geek Writers

W ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się wiele nieporozumień co do tego, przez kogo pisane są artykuły i kim właściwie są osoby stojące za witryną. Załatwimy to raz na zawsze za pomocą zabawnych komiksowych rysunków nas Dwojga… zgadza się, jest dwóch pisarzy, którzy wymyślają artykuły, które czytasz każdego dnia:

Geek Writers

Mysticgeek zajmuje się pisaniem większości recenzji oprogramowania i jest osobą, która stoi za wszystkimi tymi wspaniałymi artykułami w Friday Fun, które czytasz co tydzień. Jest świetnym facetem, a teraz awansował na zastępcę redaktora strony… gratulacje!

Nie oznacza to, że coś się tutaj zmieni – w rzeczywistości wszystko będzie się poprawiać! Mając Mystic pomagającego w zadaniach edycji, mogę pracować nad naprawdę świetnymi nowymi rzeczami dla How-To Geek. Czytaj dalej, aby zobaczyć tylko kilka z wielu rzeczy, nad którymi pracujemy…

Ta promocja oznacza, że ​​prawdopodobnie będziemy zatrudniać więcej pisarzy na pół etatu, a jego zadaniem będzie upewnienie się, że te artykuły spełniają nasze sztywne standardy dla maniaków. Jeśli znasz nasz styl artykułu i możesz być zainteresowany pomocą, napisz do mnie na [email protected] i wyjaśnij, dlaczego twój artykuł o geekowym pisaniu mojo jest dla nas dobrym wyborem.

Niestandardowe logo na każde święto!

Jeśli odwiedzałeś witrynę w wakacje, prawdopodobnie zauważyłeś, że zaczęliśmy zastępować logo witryny zabawnym rysunkiem na dany dzień. Na przykład ta na Wielkanoc kilka dni temu:

Geek Wielkanoc

Lub ten na Walentynki:

Geek Walentynki


Jeśli nie masz czasu na odwiedzenie strony podczas wakacji, zarchiwizowaliśmy je wszystkie dla Ciebie na wiki. Tak czy inaczej, planujemy nadążać za tym, ponieważ jest to świetna zabawa i lubię je rysować.

How-To Geek Style Recenzje oprogramowania

Ale jestem zdezorientowany, czy nie robicie już recenzji?

Ponieważ nie chcemy zaśmiecać głównej sekcji witryny niewolnymi materiałami lub koniecznie sugerować rekomendacji dla oprogramowania komercyjnego, zdecydowaliśmy się stworzyć zupełnie nową sekcję recenzji niewolnego oprogramowania z pełnymi prezentacjami zrzutów ekranu w łatwym -to-understand Geek Style, dzięki czemu możesz naprawdę rzucić okiem na pakiet oprogramowania, zanim wydasz na niego pieniądze.

Staramy się uniknąć bałaganu, okropności i nonsensów, które wydaje się oferować większość innych witryn z recenzjami, i faktycznie przedstawiamy świetną recenzję tego, co naprawdę robi oprogramowanie. Ponieważ farba w tej nowej sekcji ledwo wysycha, nie włączyliśmy jeszcze recenzji użytkowników – ale wkrótce będziesz mógł wraz z naszymi opiniami podzielić się własnymi opiniami.

Celem jest posiadanie najlepszej witryny z recenzjami w dowolnym miejscu… oto próbka tych, które już zrobiliśmy:

1626620668 461 State of the Geek 2009 Za kulisami i inne geekery 1626620668 290 State of the Geek 2009 Za kulisami i inne geekery 1626620668 951 State of the Geek 2009 Za kulisami i inne geekery
Mechanik rejestru 8 Acronis True Image Home 2009 McAfee Security Suite 2009

….więc sprawdź nową sekcję recenzji oprogramowania lub zawsze możesz się tam dostać, klikając link Recenzje w menu strony. Jeśli masz jakieś uwagi, napisz do nas i daj nam znać.

Zręcznościowe poradniki dla maniaków mają gry Flash!

Jedną z bardziej popularnych serii w ostatnim czasie była nasza Piątkowa Zabawa, w której przedstawiamy wszelkiego rodzaju gry, które są znacznie lepsze niż praca dla bossów o spiczastych włosach. Ponieważ nie ma nic lepszego niż zabawna gra flashowa dla geeków, postanowiliśmy stworzyć własną sekcję gier zawierającą tylko najbardziej geekowe i najbardziej zabawne gry, jakie możemy znaleźć (i legalnie osadzić).


To są moi dwaj faworyci… Straciłem na nich wiele godzin.

GemCraft - obrona wieży Light-Bot - Naukowa zabawa

GemCraft

Lekki Bot

Zobacz pozostałe gry w How-To Geek Arcade lub możesz po prostu kliknąć nowe łącze „Gry” w menu strony. W najbliższej przyszłości dodamy tu o wiele więcej gier, więc bądźcie czujni.

How-To Geek Gear ma zabawne rzeczy!

W ciągu ostatnich kilku lat wielokrotnie otrzymywaliśmy od czytelników prośby o umieszczenie logo geeka na koszulce… więc stworzyliśmy nowy sklep internetowy, aby sprzedawać koszule i inny sprzęt z zabawnym logo geeka. Ale oto ważna część:

100% wszystkich zysków ze sprzedaży sprzętu z logo How-To Geek zostanie przekazane na rzecz Czerwonego Krzyża.

Zgadza się, wcale nie próbujemy na nich zarabiać. W rzeczywistości tracimy pieniądze, ponieważ musimy uiścić opłatę za sklep. Ale to w porządku, o ile pieniądze idą na dobrą sprawę, a biorąc pod uwagę wszystkie klęski żywiołowe, które wydarzyły się w ciągu ostatnich kilku lat, jest to świetny sposób, aby oddać trochę organizacji, która pomaga ludziom… masz geeka? podkoszulek:

masz geeka?  koszulamasz geeka?  koszula


Albo możesz wypić kawę od gotowego geeka? kubek… tak jak robię teraz.

masz geeka?  kubek

Odwiedzić Sekcja How-To Geek Gear aby zdobyć własne rzeczy dla maniaków, lub po prostu kliknij link Gear w menu witryny w dowolnym momencie.

Co dalej?

Mamy ogromne plany na przyszłość i jesteśmy podekscytowani, że w końcu nabieramy w ich kierunku poważnego rozpędu. Jak zawsze, bądź na bieżąco z aktualizacjami… a teraz możesz być na bieżąco z Świergot Jeżeli byś chciał.

Czy ten post był pomocny?