Skip to content

Światła Nanoleaf mogą teraz synchronizować się z komputerem PC

8 de październik de 2022
Nanoleaf x Corsair Hero

Jeśli chodzi o inteligentne diody LED, Nanoleaf jest jedną z najlepszych dostępnych opcji. Jeśli już udekorowałeś swój dom błyskawicą Nanoleaf, możesz teraz zsynchronizować je z komputerem za pomocą oprogramowania Corsair iCUE.

Dzięki nowemu partnerstwu światła Nanoleaf RGB można teraz zsynchronizować z oprogramowaniem Corsair iCUE, które jest obsługiwane przez kilka urządzeń peryferyjnych Corsair, a także części do gier komputerowych, takie jak zasilacze, obudowy i chłodnice AIO. Jeśli używasz produktów wyposażonych w Corsair RGB i chcesz je zsynchronizować z oświetleniem Nanoleaf, możesz to teraz zrobić. Podobnie, możesz również używać oprogramowania iCUE tylko do swoich świateł.

Jeśli masz produkty Nanoleaf, możesz pobrać Corsair iCUE i przejść do Ustawień, a następnie przejść do Integracji i włączyć opcję „Integracja Nanoleaf”.

Corsair iCUE oferuje już integrację z niektórymi produktami Philips Hue, ale ta integracja dotyczy tylko gradientowego paska świetlnego. Z drugiej strony iCUE obsługuje linie, kształty i płótno Nanoleaf. Upewnij się, że obejrzałeś oficjalny film instruktażowy, jeśli chcesz skonfigurować swoje światła.

Źródło: Nanoleaf

Czy ten post był pomocny?