Skip to content

T-Mobile oferuje darmową MLB.TV na sezon 2023 – Recenzja Geek

28 de marzec de 2023
9b66b3c6 1024x576 1

Logo MLB.TV na cętkowanym tle.

Już ósmy rok z rzędu T-Mobile oferuje swoim klientom m.in darmowy karnet na sezon MLB.TV— coś, co zwykle kosztuje 150 USD. Okres rejestracji w tej promocji rozpoczyna się 28 marca i kończy 4 kwietnia. (Wybrani klienci Sprint i Metro również kwalifikują się do tej oferty).

MLB.TV umożliwia strumieniowe przesyłanie meczów MLB niedostępnych na rynku (oraz meczów Minor League), które nie są transmitowane w telewizji sieciowej lub w głównych serwisach streamingowych w całym kraju. Zawiera również mnóstwo filmów dokumentalnych i klasycznych gier, a także popularną funkcję Audio Overlay, która pozwala wyciszyć spikerów zespołu i zamiast tego słuchać komentarzy lokalnego radia.

Po prostu powtórzę; MLB.TV jest dla poza rynkiem Gry. Nie może transmitować na żywo lokalnych gier, które są już dostępne za pośrednictwem Apple TV+, Peacock i wszystkich tradycyjnych sieci sportowych.

Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy zainstalować aplikację T-Mobile Tuesdays (iOS/Android) oraz aplikację MLB (iOS/Android). Otwórz aplikację T-Mobile Wtorki między 28 marca a 4 kwietnia i wybierz promocję MLB.TV. Pamiętaj, że T-Mobile, Sprint, I Klienci Metro mogą skorzystać z tej oferty — jeśli nie masz pewności, czy się kwalifikujesz, po prostu zainstaluj T-Mobile we wtorki i wypróbuj.

Źródło: T Mobile

Czy ten post był pomocny?