Skip to content

T-Mobile pozwoli Ci przesyłać strumieniowo sporty MLB lub MLS za darmo

16 de maj de 2023
52832771794 b78ebe75d0 o

T-Mobile z powodzeniem przyciągnął wielu klientów swoimi stałymi pakietami promocyjnymi, z których niektóre są zupełnie nowe, a inne działają już od jakiegoś czasu. Teraz T-Mobile właśnie odnowił jedną ze swoich najdłużej trwających promocji — i naprawdę je polubisz, jeśli jesteś fanem sportu.

T-Mobile ogłosił, że przywraca współpracę z MLB na kolejny rok. Klienci T-Mobile mają dostęp do MLB.tv od nieco ponad 7 lat, a partnerstwo rozpoczęło się w 2016 roku. Teraz jednak powraca na kolejny rok. Będziesz mógł wykupić sezonową subskrypcję MLB.tv (która sama w sobie ma wartość 140 USD) za pośrednictwem programu nagród operatora T-Mobile we wtorki.

Jeśli bardziej interesujesz się piłką nożną, mamy też dobrą wiadomość dla Ciebie. Jeśli chcesz oglądać swoje ulubione drużyny w MLS, T-Mobile oferuje również bezpłatną przepustkę sezonową MLS, która pozwoli Ci sprawdzić wszystkie mecze i play-offy MLS na żywo, a także Puchar Ligi. Jeśli lubisz europejską piłkę nożną i elitarnych graczy, bezpłatna subskrypcja ViX Premium zapewni Ci dostęp do meczów z międzynarodowych rozgrywek, takich jak Liga Mistrzów UEFA.

Nie lubisz żadnego z tych sportów? T-Mobile da ci również 200 USD, które możesz wydać na dowolną usługę transmisji strumieniowej sportu, jaką chcesz, niezależnie od tego, jak absurdalna jest. Więc jeśli chceszwszystko, T-Mobile da Ci go za darmo. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić drobny druk pod linkiem źródłowym poniżej.

źródło: t-mobile

Czy ten post był pomocny?