Skip to content

Ta alternatywa Stanley Tumbler jest o połowę tańsza od oryginału – LifeSavvy

20 de styczeń de 2023

Podróbka szklanki Stanleya siedzi na biurku, ktoś pije wodę z butelki ze stali nierdzewnej, a na stole stoją trzy szklanki z uchwytami.

Nawet jeśli nie zdawałeś sobie z tego sprawy, widziałeś wirusowy kubek Stanleya. 40-uncjowa butelka na wodę ze stali nierdzewnej eksplodowała w Internecie, ale przy cenie 40 USD i wyprzedażach w całym Internecie zdobycie takiej butelki może być trudne. Okazuje się jednak, że istnieje alternatywa Amazon, która jest o połowę tańsza.

Hydrapeak Roadster Tumbler kosztuje teraz tylko 24,95 USD na Amazon i ma prawie wszystkie takie same funkcje jak oryginał Stanleya.

Najwyraźniej kubek Hydrapeak wygląda niesamowicie podobnie do Stanleya. Ma ten sam wysoki kształt (i mieści te same 40 uncji), a także dołączony uchwyt i pokrywkę z dołączoną słomką. Ponadto spód jest nieco cieńszy i może zmieścić się w uchwycie na kubek. Dodajmy, że kubek jest dostępny w 16 kolorach i już warto go kupić.

Ta alternatywa Stanley Tumbler jest o polowe tansza od oryginalu

Poza tym, jak wygląda kubek, są też wszystkie wspaniałe funkcje. Konstrukcja ze stali nierdzewnej jest wytrzymała i posiada podwójną izolację próżniową, dzięki czemu zimne napoje pozostają zimne do 34 godzin, a ciepłe do 10 godzin.

Kubek jest również szczelny i odporny na pot, więc nie musisz się martwić o wylanie wody na siebie ani o gromadzenie się skroplin na wewnętrznej stronie uchwytu na kubek.

Jasne, nie ma logo Stanleya i nie będziesz u szczytu wirusowego trendu. Zaoszczędzisz jednak trochę gotówki i zyskasz świetny sposób na osiągnięcie celu związanego z nawodnieniem. Naprawdę, tutaj wygrywasz.

Czy ten post był pomocny?