Skip to content

Ta aplikacja odblokowuje pełny potencjał ekranu Galaxy Z Flip 4 – recenzja Geek

5 de wrzesień de 2022
7c2c6050 1024x576 1

Pełny wybór aplikacji w CoverScreen OS.

Nowy Galaxy Z Flip 4 firmy Samsung wprowadza kilka drobnych zmian i ulepszeń, w tym ulepszoną funkcjonalność ekranu okładki. Ale to nie idzie do końca. Jeśli chcesz naprawdę traktować ekran okładki Flip 4 jak drugi wyświetlacz, potrzebujesz systemu operacyjnego CoverScreen.

Stworzony przez uznanego przez XDA programistę jagan2, CoverScreen OS umożliwia korzystanie z dowolnej aplikacji bez otwierania Galaxy Z Flip 4. Został pierwotnie opracowany dla Galaxy Z Flip 3, ale teraz obsługuje najnowszy składany Samsung.

Możesz wybrać wyświetlanie aplikacji z wybranej szuflady w CoverScreen OS lub po prostu przeglądać wszystkie swoje aplikacje jak szaleniec. Unikalne gesty umożliwiają błyskawiczne przełączanie się między aplikacjami, a pełna klawiatura ekranowa (lub klasyczna klawiatura w stylu T9) umożliwia odpowiadanie na wiadomości lub wyszukiwanie informacji.

Niektóre aplikacje, takie jak Instagram, nie działają dobrze na wyświetlaczu okładki Z Flip 4. W rzeczywistości CoverScreen OS ma sporo problemów. Ale wciąż jest to niesamowite narzędzie dla tych, którzy chcą wydobyć więcej z wyświetlacza na okładce swojego Z Flipa 4.

Możesz pobrać CoverScreen OS za darmo na Galaxy Z Flip 3 lub Galaxy Z Flip 4. Jednak kilka kluczowych funkcji, w tym możliwość ukrywania aplikacji przed wyświetlaniem na wyświetlaczu, wymaga miesięcznej opłaty w wysokości 2 USD lub rocznej płatności 15 USD.

Źródło: programiści XDA

Czy ten post był pomocny?