Skip to content

Ta ciężarówka LEGO City zamienia się w przejażdżkę po parku rozrywki — recenzja Geek

12 de czerwiec de 2022
472167d7

Kosmiczna ciężarówka LEGO City

Jeśli jesteś fanem zestawów do budowania LEGO City, Twoje miasto stanie się jeszcze lepsze, ponieważ LEGO właśnie wypuściło przekształcającą się ciężarówkę do przejażdżek w parku rozrywki. Nowy zestaw LEGO City Space Ride Amusement Truck jest idealny dla dzieci lub fanów parków rozrywki.

Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować jedno ogromne miasto LEGO ze wszystkich różnych zestawów, czy też chcesz zebrać wszystkie ciężarówki LEGO, tego nie możesz przegapić.

Jak każda przejażdżka, którą można znaleźć w wesołym miasteczku lub na wesołym miasteczku, która jest składana podczas podróży z miasta do miasta, ciężarówka kosmiczna LEGO City robi to samo. Naczepa do zbudowania jest wyposażona w odłączaną przyczepę, którą można złożyć i przekształcić we w pełni funkcjonalną przejażdżkę w parku rozrywki o tematyce kosmicznej.

Dzieci mogą zbudować ciężarówkę, złożyć przyczepę i stworzyć całą przejażdżkę po jednym kawałku. Cały zestaw ma ponad 13,5 cala długości, 6 cali wysokości i około 8 cali szerokości. Następnie, gdy będziesz gotowy, aby cieszyć się jazdą, złóż go i zakręć.

Nowa ciężarówka rozrywki LEGO City Space Ride zawiera trzy minifigurki, budkę z biletami, budkę fotograficzną, czapki obcych dla klientów, a nawet kubki do kolekcjonowania, jakie można znaleźć w typowym parku rozrywki.

I chociaż ta najnowsza konstrukcja LEGO City jest trochę droga, biorąc pod uwagę, że zawiera tylko 433 części klocków, nadal będzie przyjemnym dodatkiem do każdego dziecięcego LEGO City. Kup już dziś w sklepie LEGO za 49,99 USD.

Czy ten post był pomocny?