Skip to content

Ta klawiatura mechaniczna ma nasadki LEGO

7 de wrzesień de 2022
Pixel Lego Keyboard Hero

Klawiatura mechaniczna może być świetnym dodatkiem do komputera stacjonarnego. Można je dowolnie dostosowywać za pomocą różnych tablic i przełączników, zwłaszcza tej nowej klawiatury zgodnej z LEGO.

Marka o nazwie MelGeek wypuściła mechaniczną klawiaturę, która wygląda, jakby była zrobiona z LEGO. Nazywa się Pixel (nie mylić ze sprzętem Google) i ma fajną, blokową konstrukcję bez klucza. Wszystko wokół jest wymodelowane tak, aby wyglądało i działało jak LEGO. Nasadki klawiszy, na przykład, to elementy LEGO, a nie standardowe klawisze. A w kredensie są wszędzie klocki LEGO, więc jeśli masz zestaw LEGO, możesz go użyć, aby dostosować klawiaturę do własnych upodobań.

Pomimo uroczego projektu LEGO, wciąż jest to klasyczna klawiatura mechaniczna wewnątrz i na zewnątrz. Płyta posiada oświetlenie RGB, zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe, oraz przełączniki z możliwością wymiany podczas pracy. Jego cena jest również tak wysoka, jak byłaby klawiatura do gier premium, osiągając 199 USD za cenę „super wczesnego ptaka”.

Jeśli brzmi to jak twoja następna klawiatura, sprawdź witrynę MelGeek, aby dowiedzieć się więcej o tym, kiedy zostanie uruchomiona.

Źródło: The Verge

Czy ten post był pomocny?