Skip to content

Ta niewielka 2-portowa ładowarka USB-C o mocy 65 W kosztuje zaledwie 32 USD

9 de grudzień de 2022

Ładowarka Spigena

Możesz mieć w domu kilka adapterów ściennych USB typu C, ale Spigen ma teraz w sprzedaży jeden, który może szybko ładować dwa urządzenia jednocześnie. Co najważniejsze, jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w każdej torbie.

Amazon ma „Lightning Deal” na ładowarce Spigen GaN 65W, która według firmy jest dostępna tylko dzisiaj (12/8), w cenie 31,84 USD. To obniżka o 35% w stosunku do zwykłej ceny i konkurencyjność w stosunku do innych podobnych ładowarek — Anker sprzedaje dwuportową ładowarkę USB typu C za 28 USD, ale ta osiąga maksymalną moc 40 W.

Ta niewielka 2 portowa ladowarka USB C o mocy 65 W kosztuje

Ładowarka Spigen może dostarczyć 65 W mocy za pomocą USB Power Delivery (USB-PD), gdy jedno urządzenie jest podłączone do dowolnego portu. To wystarczy do naładowania większości ultrabooków oraz dowolnych laptopów i tabletów, pod warunkiem, że obsługują USB-PD. Jeśli podłączysz dwa urządzenia, jeden port będzie ograniczony do 40 W, a drugi do 25 W. Ładowarka wykorzystuje również technologię GaN, aby zmieścić się w pudełku o wymiarach zaledwie 38 x 40,5 x 47,5 mm (1,5 x 1,59 x 1,87 cala).

Ta ładowarka to świetna opcja do zasilania iPhone’ów, urządzeń Samsung Galaxy, większości ultrabooków z wejściem USB Type-C, tabletów, konsol Nintendo Switch i prawie wszystkiego innego ze złączem Type-C. Niektóre mocniejsze laptopy, takie jak 14-calowy lub 16-calowy MacBook Pro lub Dell XPS 15, mogą potrzebować więcej mocy niż 65 W — zwłaszcza przy pełnym obciążeniu.

Czy ten post był pomocny?