Skip to content

Ta nowa funkcja zegarka Samsung Galaxy zawstydza zegarek Pixel — recenzja Geek

22 de styczeń de 2023
fff5c6cf 1024x576 1

Galaxy Watch 5 w czterech kolorach.

Samsung przygotowuje się do wprowadzenia dużej aktualizacji inteligentnego domu dla urządzeń Galaxy Watch. Aktualizacja, która wydaje się nie mieć dokładnej daty premiery, wprowadza sterowanie SmartThings dla oczyszczaczy powietrza, termostatów i żaluzji. Co więcej, dodaje transmisje na żywo z Ring i Nest Cam do zegarka Galaxy Watch!

Po otrzymaniu tej aktualizacji możesz rozpocząć transmisję wideo na żywo z kamery Ring lub Nest Cam na swój nadgarstek. Twój Galaxy Watch zyska również funkcję dwukierunkowej rozmowy, ale tylko z produktami Ring. (Ta funkcja przyda się, gdy otrzymasz powiadomienie z kamery lub dzwonka do drzwi. Wystarczy dotknąć powiadomienia, aby zobaczyć, co dzieje się przed Twoimi drzwiami).

Wierzcie lub nie, ale Google Pixel Watch nie ma tej funkcji. Do licha, Pixel Watch nie może nawet wyświetlać miniatur Nest Cam. Jest to ogromna frustracja dla użytkowników Pixel Watch, a nowa aktualizacja Samsung Galaxy Watch po prostu dodaje obrazę do obrażeń.

Ale mamy kilka pytań dotyczących aktualizacji Samsunga. Po pierwsze, obawiamy się, że może to dotyczyć wyłącznie urządzeń Wear OS 3, w szczególności Galaxy Watch 4 i Galaxy Watch 5. Komunikat prasowy Samsunga tak naprawdę nie określa, które urządzenia Galaxy Watch uzyskają te funkcje.

I nie mamy pojęcia, kiedy ta aktualizacja zostanie wprowadzona. Podejrzewamy, że Samsung udostępni aktualizację Galaxy Watch (i pochwali się niektórymi funkcjonalnościami) podczas wydarzenia Unpacked 1 lutego.

Czy ten post był pomocny?