Skip to content

Ta przezroczysta płyta tylna Steam Deck ma klimat Game Boya

23 de grudzień de 2022
steam deck header

Jeśli chcesz majstrować przy swoim Steam Deck, dostępnych jest kilka imponujących modów sprzętowych. Jednym z nich jest przesłodka, nowa przezroczysta płyta tylna, wyprodukowana przez firmę JSAUX.

JSAUX to firma, która zyskała reputację dzięki akcesoriom Steam Deck, a teraz sprzedaje nieoficjalną zamienną tylną płytę do Steam Deck. Jego matowa, półprzezroczysta konstrukcja pozwala zobaczyć całe wnętrze Steam Deck, a także przywołuje podobny wygląd i wrażenie, jak matowe przezroczyste obudowy Game Boy Color i Game Boy Advance. Zapewnia przyjemną nostalgiczną podróż, która również działa bardzo dobrze, ponieważ Steam Deck to w końcu konsola podręczna.

Ta płyta tylna zapewnia również wszystko, czego potrzebujesz do jej zainstalowania, w tym śruby, śrubokręt, otwieracz, a nawet zestaw tylnych przycisków. Jak możesz sobie wyobrazić, tylna płyta Steam Deck nie jest łatwa do wymiany, ale jeśli chcesz nałożyć na nią trochę smaru łokciowego, zejdzie od razu i będziesz mógł łatwo zainstalować nową . Jest to jednak technicznie mod, choć łatwy, i jeśli nie czujesz się komfortowo rozmontowując konsolę, prawdopodobnie nie powinieneś tego robić lub poprosić kogoś bardziej kompetentnego o pomoc.

Jeśli chcesz przez to przejść i sprawić, by Twój Steam Deck był przezroczysty, upewnij się, że masz go teraz. W końcu to tylko 30 dolarów.

źródło: The Verge

Czy ten post był pomocny?